☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

В’їзні стелажі Drive In

Въездные стеллажи Drive In (набивные стеллажи)
Въездные стеллажи Drive In (набивные стеллажи)
Въездные стеллажи Drive In (набивные стеллажи)
Въездные стеллажи Drive In (набивные стеллажи)

Велика увага в організації складського простору приділяється його оптимізації. Найбільш вдалим рішенням є в’їзні стелажі Drive In. Вони дають змогу значно заощадити корисний простір. Стелажі Drive In передбачають пересування вантажної техніки всередині конструкції.

Стелажні системи цього типу використовують для зберігання товарів одного виду. Водночас вдається досягти заповнення простору до 85%, що сприяє зростанню бізнес-показників.

В’їзні стелажі – ідеальне рішення для зберігання вантажів

В’їзні (набивні) стелажні конструкції з металу найоптимальніше рішення для складування однотипних вантажів, що мають тривалий термін придатності. Стелажі Drive In вкрай практичні та вирізняються хорошою стійкістю. Все це дає змогу задіяти простір складського приміщення по максимуму, доходячи до 85%.

Відмінною характеристикою систем є можливість заїзду складської техніки всередину. Серед переваг варто відзначити високу жорсткість. Водночас стелажі мають невелику вагу, а їхній каркас можна змінити в найкоротші терміни.

У процесі виготовлення для підвищення експлуатаційних показників оцинкованих каркасів використовується порошкове покриття. Це надає додаткову стійкість до стирання і корозії. Завдяки протистоянню різним несприятливим впливам система Drive In прослужить довгі роки навіть у тих приміщеннях, де спостерігається висока вологість.

В’їзні стелажі Drive In у використанні підтримують блочне зберігання палет. При цьому доступ до деяких із них може бути обмежений. Піддони встановлюються таким чином, що слідують один за одним по каналу (так звані канали зберігання), формуючи окремі ряди.

Під час проєктування Drive In системи враховується тип високопідйомного навантажувача, що використовується в приміщенні. Крім того в’їзні стелажі Drive In від виробника можна оснащувати додатковими елементами:

 • напрямні для навантажувача
 • захисту стійок
 • обмежувачі піддонів на зворотному боці каналів

Під час монтажу системи слід передбачити мінімальні проїзди для складської техніки та навантажувачів.

В’їзні стелажі Drive In від виробника

Металеві стелажі найбільш підходять для складування однотипних товарів. Також вони підходять для зберігання товарів, які за рахунок своєї особливості не можуть бути покладені один на одного.

Основними сферами застосування стелажів цього типу є:

 • логістичні комплекси
 • виробничі склади
 • склади відповідального зберігання

Принциповою особливістю конструкцій є можливість для заїзду навантажувача в канал стелажної системи. Цей спосіб підходить для зберігання великих обсягів вантажів одного типу. В’їзні стелажі Drive In у використанні досить зручні, оскільки їхня висота може варіюватися від 3 до 12 метрів.

Компанія “Антес Плюс” займається виробництвом надійних конструкцій для вашого складу. Вироби нашого виробництва оптимально підходять для зберігання товарів на складі.

В’їзні стелажі Drive In від виробника “Антес Плюс” вирізняються довговічністю, тривалим терміном експлуатації та відмінними інерційними характеристиками.

В’їзні стелажі мають вантажопідйомність, до 16 т. Вони виготовляються зі сталі високої якості. При цьому допустима вага палет варіюється від 300 до 1500 кг. Конструкція проєктується за індивідуальними розмірами, враховуючи особливості об’єкта.

Переваги в’їзних стелажів Drive In у використанні

Металеві конструкції для зберігання можна зустріти на найрізноманітніших об’єктах, сфера їхнього застосування дуже широка. Така затребуваність в’їзних стелажів зумовлена тим, що вони якнайкраще підходять для складування однотипних товарів. Завдяки їм вільний простір використовується найбільш ефективно.

Додатково вирішується питання зі зберіганням різних виробів. Укладання піддонів відбувається на напрямні з профілю, розташованих один під одним. Стелажі стійкі до низьких температур, тому також підходять для холодильних складів.

Для більш детального опису варто розглянути принцип, за яким діє склад, обладнаний в’їзними стелажами Drive In від виробника “Антес Плюс”.

Багатоярусні в’їзні стелажі бувають двох видів і відрізняються між собою за принципом обробки вантажу на піддонах.

Вони сконструйовані зі стяжок і вантажних рам.

ВидОпис
Drive InВивантаження і завантаження піддонів здійснюється за схемою LIFO. Це означає, що першими знімаються піддони, які завантажувалися останніми. У цих стелажах вивантаження відбувається з одного кінця.
Drive ThruВикористовується принцип FIFO. Цей метод передбачає раціональний підхід до роботи складу. Принцип заснований на правилі: продукція, завантажена першою, буде вивантажена першою. Зони навантаження і вивантаження розташовані з двох боків каналу.

В’їзні стелажі Drive In можуть застосовуватися для довгострокового зберігання найрізноманітніших промислових товарів. До них належать господарські товари, побутова хімія, автомобільні шини, будівельні матеріали, а також продукти харчування з тривалим терміном зберігання. Отже, металеві багатоярусні конструкції можуть з успіхом використовуватися в приміщеннях діяльності компанії.

В’їзні стелажі Drive In у використанні мають важливі відмінні риси:

 • досягнення максимальних значень задіяння корисної площі складського приміщення, які можуть доходити до 85%
 • є типи LIFО і FIFO
 • організація невеликого числа проїздів для навантажувачів та іншої техніки
 • прямий доступ до певних піддонів неможливий
 • жорсткість, надійність і стійкість стелажної установки
 • підвищена стійкість до корозії та пошкоджень.

Конструкцію основних елементів стелажів див. у розділі Загальні технічні умови.

Антес Плюс