☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі під замовлення

Сучасні виробничі технології забезпечують випуск високоякісного складського обладнання. Власне виробництво дає змогу виготовляти на замовлення якісні стелажі в Києві. Створення кожного стелажа для складу починається із закупівлі рулонного металу. І закінчується гарантійним обслуговуванням готової системи зберігання професійною командою.

Якісні стелажі під замовлення від Антес Плюс

Складські стелажі власного виробництва характеризуються великою різноманітністю. Антес плюс випускає повний спектр моделей:

 • металеві конструкції для розміщення важких вантажів
 • поличні системи, адаптовані під легкі предмети
 • багатоповерхові мезонінні комплекси
 • системи перекриттів

Ми реалізуємо готові стелажі зі складу, а також виробляємо продукцію на замовлення за індивідуальними параметрами.

Якщо ви вирішили замовити якісні стелажі в Києві від Антес Плюс, то маєте знати про наші переваги.

ПеревагаОпис
Висока якістьПродукція відповідає європейським стандартам
Швидкі поставкиВідсутній ланцюжок посередників, працюємо із замовниками напряму
Низька вартістьВласне виробництво дає змогу скорочувати зайві витрати

Потреба підприємств, складів і виробництв у модернізації та оптимізації цехів призводить до зростання затребуваності в сучасному обладнанні. Водночас постійно збільшуються орендні витрати на складські приміщення, що призводить до пошуку нових способів організації зберігання.

Якісні стелажі під замовлення в купе з багаторічним досвідом приваблюють наших клієнтів. Наші вироби говорять самі за себе. Вдале інвестування грошей у професійне та надійне обладнання дає змогу отримати високу віддачу від використовуваних площ. Грамотне проєктування і налагоджене постачання техніки та обладнання для складу гарантують успіх вашого бізнесу.

Багатий різновид стелажів під замовлення дає змогу вибрати такі вироби, які відповідатимуть завданням виробничого процесу. Ми обговорюємо із замовником усі варіанти й альтернативні способи облаштування складу.

Антес Плюс самостійно виготовляє якісні стелажі під замовлення. А це означає, що ви отримаєте саме таку продукцію, яка буде повністю адаптована під ваш бізнес. Хоч би якими особливостями володів об’єкт, наше завдання обладнати його найоптимальнішим способом. Саме тому етап проєктування є найважливішим у процесі виготовлення стелажів.

Замовити якісні стелажі в Києві

Для початку виробничих робіт необхідно створити проєкт розміщення стелажного обладнання на вашому об’єкті. Перш ніж замовити якісні стелажі в Києві, необхідно проконсультуватися з фахівцями. До уваги беруться такі параметри:

 • схема приміщення (потрібен технічний паспорт на приміщення)
 • планований тип вантажів, що розміщуються (кількість, розмір упаковки, маса)
 • доступний обсяг складських площ
 • особливості вантажообігу, складська логістика
 • типи використовуваної на складі техніки (параметри навантажувача)
 • враховуються вимоги і норми протипожежної безпеки та охорони праці
 • до уваги беруться й індивідуальні побажання

За результатами проведеного аналізу фахівці можуть запропонувати варіанти найбільш підходящих за конфігурацією якісних стелажів під замовлення. Індивідуальна розробка виправдана, оскільки завдяки їй досягається одна з найважливіших умов успішного бізнесу. Раціональне і максимально ефективне використання кожного квадратного метра доступного простору збільшує загальний прибуток.

Правильний вибір серед різноманіття різновидів стелажів під замовлення стає першим і важливим етапом в організації роботи складу.

Якщо потрібно, то наші фахівці виїжджають на об’єкт, щоб зробити точні виміри і скласти план з розміщення стелажів. У наші обов’язки входить:

 • виїзд на об’єкт і проведення замірів
 • визначення особливостей вантажних потоків
 • розробка схеми розташування стелажів відповідно до технічних вимог
 • безпосередньо виробництво складських систем зберігання
 • доставка готових виробів на об’єкт
 • складання та монтаж обладнання
 • подальше обслуговування

В Антес Плюс доступний будь-який різновид стелажів під замовлення

На базі нашого виробництва здійснюється випуск усіх популярних видів стелажних рішень.

ВидПризначення
Фронтальні палетні стелажі для палетНаймасовіший різновид стелажів під замовлення. Має високу адаптивність і розрахований на різний рівень навантажень. Забезпечує доступ до будь-якого вантажу в будь-який час. Застосовується для зберігання широкої номенклатури товарів.
Набивні або глибинні палетні стелажі для палетНаймісткіші конструкції серед палетних. На них зберігається однотипний товар. Використання цього типу стелажів максимально задіює складський простір.
Поличні металеві стелажіВажлива перевага – відсутність з’єднань болтами, що полегшує складання та встановлення, а також заміну окремих деталей. Передбачає ручне завантаження середніх і дрібних виробів.
Консольні стелажіАдаптовані під зберігання довгомірів і негабаритних вантажів. Мають підвищену навантажувальну здатність.
Мобільні стелажіКорисні там, де потрібно використовувати площі по максимуму. Збільшення доступних територій на 50-75% за рахунок переміщення конструкцій по приміщенню. Система сумісна з поличними, фронтальними, консольними пристроями.
Палетні Push-BackІдеально підходять для зберігання за системою LIFO. Використовуються для однорідних товарів.
МезоніниКонструкції задіюють всю корисну висоту приміщення, що збільшує корисну площу в 2-3 рази (залежить від кількості рівнів).
Поличкові гравітаційні стелажіВідрізняються наявністю роликових напрямних, що сприяє плавному переміщенню навантажених палет. Роликовий механізм сприяє захисту конструкції від зносу. Тип обладнання застосовується на складах із великими обсягами замовлень.

Доступний будь-який різновид стелажів під замовлення . Ми готові запропонувати будь-які конструкції за привабливою ціною.

Антес Плюс