☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі палетні фронтальні фронтальні

Паллетные фронтальные стеллажи
Паллетные фронтальные стеллажи
Паллетные фронтальные стеллажи
Паллетные фронтальные стеллажи

Є різні види стелажів, однаково затребуваних на експозиціях, на складах, сховищах, у торгових залах. Зокрема актуальні й стелажі палетні фронтальні, які вважаються найбільш зручними для зберігання великогабаритного товару. Цей тип конструкції забезпечує прямий доступ безпосередньо до кожного об’єкта на палетомісцях. Цей тип конструкції дає можливість збільшити ефективність використання площі в приміщенні на 40-50%. За умови правильного проєктування і встановлення цього типу обладнання вдасться значно прискорити навантаження-розвантаження товарів і використовувати складський простір ефективніше.

Якісні стелажі фронтальні

Надійні стелажі фронтальні створюються переважно зі сплавів сталі. Цей метал має хороші експлуатаційні властивості. Є більш стійким до корозії, механічних впливів і вібрації. Сталь хімічно нейтральна, а термін служби подібних конструкцій практично не обмежений. Ресурс сталевих конструкцій можна зменшити тільки статичними перевантаженнями або ударами спецтехніки об елементи стелажів.

Також стелажі фронтальні піддаються додатковій обробці. Матеріал покривають полімерною фарбою, що дасть змогу мінімізувати ризик корозії. Ось чому допускається експлуатація їх як усередині складів, торговельних залів з великогабаритними товарами, так і зовні, на прилеглих територіях, зокрема і просто неба (за умови, що стелажі будуть оброблені відповідним ЛФП).

Встановлюють це обладнання так, щоб товари, продукція добре проглядалися і були зручними для доступу. Стійкість стелажів забезпечується кріпленням до підлоги анкерними болтами.

Можлива фіксація обладнання за допомогою хімічних анкерів.

Замовити фронтальні палетні стелажі вигідно і швидко

Це обладнання виготовляється на замовлення, враховуючи практично будь-які вимоги замовників. Конструкції можуть бути розташовані у дві лінії, або в одну. Вони ідеально підходять для зберігання різних товарів, однакової продукції, комбінованих вантажів (партій). Не важко буде замовити фронтальні палетні стелажі для практично будь-якої площі приміщення. Терміни виробництва вас приємно здивують.

Особливості:

  • Підходить пристосування і для логістичних центрів, баз оптової та роздрібної торгівлі, для архівних організацій, освітніх установ.
  • Замовляючи стелажі, треба врахувати специфіку, конфігурацію приміщення, планування, висоту стель, тобто загальну геометрію простору.
  • Можна створити стандартні, нестандартні моделі, тобто для малогабаритних, середніх, значних просторів особливої конфігурації. Варіюються і висота, глибина полиць. Відповідно, змінюється і максимально допустиме навантаження в розрахунку на один квадратний метр.
  • Важливо, щоб підлоги в приміщенні були вирівняні перед установкою, від цього залежить стійкість і надійність конструкції.

Якщо треба замовити фронтальні палетні стелажі, то можна обговорити ваші креслення, схеми і навіть фото конструкцій з фахівцями Антес Плюс. Проєкт розробляють інженери з багаторічним досвідом.

Замовляючи фронтальні палетні стелажі, треба визначитися зі специфікою конструкції і подбати про те, щоб у разі потреби можна було розібрати, перевезти на нове місце, зібрати заново без втрати техніко-експлуатаційних характеристик.

Особливості конструкції фронтальних палетних стелажів

Загалом вони не вирізняються складністю. Але є свої особливості конструкції фронтальних палетних стелажів, що враховуються у виробництві. Вони такі:

  • Основу становить рама з металу, що має підвищену міцність. Впроваджуються розкоси горизонтального і вертикального типу, що сприятливо позначається на жорсткості конструкції.
  • Є й траверси, тобто балки горизонтального типу з прямокутним перетином. Вони теж мають велику несучу здатність і закріплюють рами з горизонтальними балками. На траверсах стоять палети.
  • Полиці – додаткова комплектація. Їх теж створюють із металу, який проходить антикорозійну обробку. Полицю розміщують строго горизонтально.

Так, особливості конструкції фронтальних палетних стелажів відрізняються. Це стосується рам, траверс, полиць, а також захисних елементів, що захищають від сильного механічного впливу. Треба пам’ятати, що часто стелажі розміщують на складах, де навантаження і завантаження здійснюють за допомогою складських навантажувачів, які іноді вдаряють полиці досить сильно в процесі переміщення товарів. У таких випадках рекомендується передбачати елементи захисту.

Завдяки врахуванню численних особливостей конструкцій палетних стелажів фронтального типу – вдасться зробити максимально тривалим термін їхньої служби. Врахування особливостей дає змогу і убезпечити простір приміщення, захистити майно (товари на палетах). Треба пам’ятати, що в проходах торгових залів часто перебувають люди, і всі вузли конструкції загалом мають бути максимально стійкими.

Фронтальні палетні стелажі від виробника Антес Плюс

Для замовників буде представлено індивідуальне технічне завдання. Якісні фронтальні палетні стелажі від виробника Антес Плюс – це дотримання всіх норм безпеки, чи то перемички, чи то полиці, чи то рами, чи то інші складові. Такі конструкції будуть актуальні для будь-якого складського приміщення, економлячи площу завдяки наявності кількох рівнів складування з можливістю зміни відстані між рівнями з кроком перестановки 5 мм.

Не дивно, що фронтальні палетні стелажі від виробника Антес Плюс прагнуть замовити і промислові підприємства, бази оптової торгівлі та навіть великі складські, митні комплекси. Плюс, дозволено використання подібних моделей навіть в умовах низьких температур, наприклад, у морозильних і холодильних камерах. Іноді умови змінюються, тобто температурний режим, вологість варіюються. Це ніяк не погіршить надійність, безпеку, корисні техніко-експлуатаційні властивості.

Відрізняються палетні фронтальні стелажі від виробника Антес Плюс і доступною вартістю. Такі конструкції дадуть змогу вільно зберігати великі товари різної категорії в коробках, чохлах, ящиках, на палетах і будь-якій іншій тарі. Не обов’язкове зберігання тільки прямокутних, квадратних об’єктів. Передбачено також спеціальне обладнання для зберігання котушок із дротами, кабелів, шин, невеликих за обсягом товарів.

Для кого підходять фронтальні стелажі, враховуючи їхні особливості

Вони ідеально підходять для виробництва, торгівлі, демонстрації товарів або просто для зберігання. Так, на полицях розміщуються і численні архіви, упаковані у файли, коробки. Не можна однозначно сказати, для кого підходять фронтальні стелажі, адже спектр їхнього використання досить широкий.

Відповідаючи на питання про те, для кого підходять фронтальні стелажі, варто ще раз відзначити і митні склади, логістичні компанії, що здійснюють перевезення вантажів. Їм практично завжди потрібні склади для тимчасового зберігання збірних, консолідованих, мультимодальних вантажів, зокрема і з нестандартними габаритами і формами. Відповідаючи на запитання про те, для кого підходять фронтальні стелажі, – вони підходять усім: від дрібного виробника до великих корпорацій, від сільського магазину до великих ритейлерів, фармацевтів, логістичних комплексів, митних складів.

Санаторії, лікарні теж належать до об’єктів, для кого підійде фронтальний стелаж. Сюди ж входять і аптеки, де треба розміщувати велику кількість засобів, медикаментів, іншої фармацевтичної продукції. Як видно, спектр застосування цих пристроїв досить широкий.

Антес Плюс – надійний партнер при виготовленні фронтальних палетних стелажів

Компанія Антес Плюс працює в цьому сегменті з 1999 р. і зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер.

Продукція відповідає стандарту: ДСТУ EN 15635:2016 (EN 15635:2008, IDT) “Системи складські стаціонарні сталеві “Технічні Умови”.

Гарантується надійність конструкції. Створюється все відповідно до правильно складеного технічного завдання, враховуються чинні стандарти безпеки. Це звичайні умови на складах, у пунктах зберігання, торгових центрах. Додаткова стійкість забезпечується жорстким кріпленням до підлоги анкерними болтами.

Класичні палетні стелажі з фронтальним завантаженням забезпечать швидкий доступ навіть до верхніх рівнів складування. Звісно, багато що залежить і від вступної інформації за проєктом, наскільки правильно враховано габарити і планування приміщення, площу складу, водночас необхідно врахувати достатню ширину проходів між рядами для роботи навантажувальної техніки. До кожної споруди є супровідна документація: технічний паспорт, специфікація, інструкція з монтажу.

Термін служби фронтальних палетних стелажів, доступна ціна

Безпека, тривалий термін експлуатації, доступна вартість – ось одні з основних переваг. Це практичне рішення, що дасть змогу вашому підприємству якісно виконати логістичні завдання.

Наразі підприємством пропонується обладнання різної несучої здатності:

стелажі серії 80до 6 000 кг на секцію
стелажі серії 90до 10 800 кг на секцію
стелажі серії 120до 18 000 кг на секцію

Якість забезпечують і анкерні болти та інші механізми, а також сполучні деталі. Можна прикріпити стелаж до стіни, до підлоги, змінювати габарити і ширину проходів.

Замовити фронтальні палетні стелажі вдасться в будь-який час незалежно від сезону. Можна замовити одну секцію стелажа або десять рядів по дванадцять секцій. Надається гарантія, надається повна сервісна, інформаційна підтримка фахівцями Антес Плюс. Враховуються численні характеристики, зокрема специфіка покриття, наприклад, цинкове або порошкове, також і товщина металу, навантаження на ярус або секцію, висота і довжина, кількість палет на одному рівні.

Різноманітність рішень для бізнесу

Важливо враховувати специфіку діяльності компанії, бізнесу. Кожна модель – це завершений, апробований на практиці проєкт. Є можливість вибрати різну кількість рівнів зберігання, різні аксесуари, що поліпшують функціональність. Рами, траверси, перемички, полиці, елементи безпеки та захисту для рам і стійок – ось головні елементи конструкції, які виробляються за стандартом. Кожен стелаж – це повністю готова система, від якості складових якої залежить успіх подальшої експлуатації.

Не допускається деформація конструкцій, зокрема й під час перевезення, демонтажу, подальшого встановлення. На сьогодні саме металеві аналоги визнані найзручнішими і, що важливо, найбезпечнішими. Спеціальні фарби запобігають корозії та витримують дезінфікуючі засоби.

Оперативне виготовлення стелажів палетних палетних фронтального типу

Хоча деякі конструкції бувають дійсно значними за габаритами, з великою кількістю ярусів, відділень, відсіків, але це не стане причиною довгого виготовлення. У компанії “Антес Плюс” є спеціальне обладнання, впроваджуються сучасні технології, переймається і зарубіжний досвід. Фахівці мають і власні напрацювання, що дають змогу виконувати замовлення будь-якої складності швидко, за приємними цінами, з точною технологічною відповідністю вимог замовника. У будь-який час можна зателефонувати, написати, замовити зворотний дзвінок або запросити додаткову інформацію. Фахівці проконсультують, допоможуть сформувати технічне завдання, розрахують вартість і, звісно, виготовлять фронтальні палетні стелажі строго за стандартом.

Також на сайті є відомості про технічні властивості конструкції, переваги того чи іншого типу обладнання, рекомендації щодо експлуатації, властивості матеріалів. Компанія успішно співпрацює з представниками малого та середнього бізнесу, з великими промисловими підприємствами, логістичними компаніями, супермаркетами, холдингами.

Конструкцію основних елементів стелажів див. у розділі Загальні технічні умови.

Антес Плюс