☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі консольні для довгомірів

Яким чином розмістити на складі довгомірні матеріали, такі як дошку, рулони, профілі? Для цього потрібно купити консольний стелаж для довгомірів. Такий тип обладнання для зберігання ідеально підходить для довгомірних і негабаритних вантажів.

Основні характеристики стелажів консольних для довгомірів

Галуззю застосування цих конструкцій є склади і виробничі приміщення, де необхідно розміщувати труби, металеві профілі, листовий матеріал, ДСП і МДФ. Крім того, їх можна зустріти на підприємствах із виробництва меблів. Консольні системи зберігання мають у своєму розпорядженні доволі довгі за довжиною рівні зберігання, водночас на них немає жодних перешкоджаючих перегородок.

На відміну від стандартних конструкцій, що використовують піддони, на консольних стелажах можна без обмежень складувати вантажі з різним об’ємом, зокрема й нестандартні. Переваги стелажів консольних для довгомірів зробили їх популярними не тільки на складах, а й у торгових приміщеннях. Конструкції можуть встановлюватися і на відкритих майданчиках. А висока навантажувальна здатність, яка досягає 4,5 т, дає змогу використовувати їх як основу для зведення навісів і несучих стін у складських приміщеннях.

Основні характеристики стелажів консольних для довгомірів випливають з особливостей їхньої конструкції. Вона є збірно-розбірною. Металеві стійки виготовлені з П-подібного профілю, який, своєю чергою, зроблений за технологією холодного профілювання.

Консолі мають болтове кріплення. Їх легко перевстановити на зручну висоту, оскільки крок перфорації становить 75 мм. За розташуванням консолей конструкція буває двох видів: одностороння і двостороння.

ТипХарактеристика
Односторонній (пристінний)Г-подібні стійки, з’єднуються одна з одною діагональними розкосами. Консолі для розміщення вантажів знаходяться тільки з одного боку.Монтується впритул до стіни, кріпиться до неї. Здатний витримувати серйозні навантаження. Можлива комплектація додатковими полицями. Консолі кріпляться до стійки за допомогою болтів, що дає змогу змінювати конфігурацію з урахуванням особливостей вантажів.
ДвостороннійТ-подібні стійки, з’єднані розкосами. Консолі в цьому варіанті розташовуються по обидва боки, відповідно подвоюється обсяг завантажуваних виробів. Такий тип має високу стійкість. Встановлюється в центрі приміщення і забезпечує доступ до вантажу з двох сторін. Передбачається розстановка стелажів таким чином, щоб між ними було достатньо місця для проходження техніки.

Перевагою стелажів консольних для довгомірів є те, що максимальне навантаження на одну консоль становить до 1,2 т, а на одну стійку – до 4,0 т. Величина навантаження залежить від довжини консолі та розміру профілю. Стелажі розраховані на статичне навантаження. Удари та динамічний вплив неприпустимі.

Що стосується покриття поверхні, то воно може виконуватися двома способами. Перше з них більш поширене і полягає в покритті полімерною порошковою фарбою. Після нанесення виріб проходить процедуру запікання за високої температури. Такий спосіб забезпечує стійкий захист від пошкоджень і стирань. Другий альтернативний спосіб проводиться рідкою фарбою.

Переваги стелажів консольних для довгомірів

Консольні стелажі створені для виробничих і складських приміщень. На них розміщуються різні довгомірні вантажі. Багатоярусна конструкція дає змогу сортувати вантажі за вагою, довжиною та іншими відмінними характеристиками.

Переваги стелажів консольних для довгомірів:

  1. Універсальне використання. Консольні системи підходять для складування різних матеріалів.
  2. Надійність і простота конструкції. Основною характеристикою стелажів консольних для довгомірів є їхня здатність витримувати значні навантаження. Вони здатні витримувати великі обсяги вантажів. Отже, простір буде використовуватися максимально.
  3. Практичність. Під час використання консолей відсутні обмеження щодо довжини матеріалів. У разі потреби можна змінювати яруси за висотою.
  4. Зносостійкість. Поверхня захищена полімерним покриттям, яке перешкоджає утворенню корозії та пошкоджень
  5. Стійкість. Залежно від виду виробу проводиться кріплення або до підлоги, або до стіни. Жорсткі конструкції надійно зафіксовані і можуть безпечно використовуватися, оскільки мають підвищений опір до деформацій. А це зі свого боку позначається на терміні служби.

Чому варто купити консольний стелаж для довгомірів

Консольні системи дуже затребувані на найрізноманітніших об’єктах. Їхня популярність пояснюється здатністю витримувати серйозні навантаження. Основні характеристики стелажів консольних для довгомірів виділяють їх серед іншого складського обладнання.

ХарактеристикаОпис
Продумана конструкціяВироби виробляються за заздалегідь створеним проектом, і тому забезпечують максимальну надійність, безпеку і збереження вантажів
Зручність у процесі використанняВідсутність передніх стійок забезпечує зручне завантаження і вивантаження
Універсальне зберіганняВарто купити консольний стелаж для довгомірів, оскільки на ньому можна зберігати будь-які види таких вантажів
Тривалий термін експлуатаціїВироби вирізняються широкою сферою застосування. Можуть бути встановлені як у приміщенні, так і просто неба. Незважаючи на вплив несприятливих умов, вони надійно захищені від корозії та пошкоджень полімерним покриттям
Проста зміна конфігураціїУ разі виникнення необхідності легко змінити висоту ярусів, а також змінити кількість секцій

Купівля консольного стелажа для довгомірів в Антес Плюс стане хорошим рішенням. Наша компанія виконує весь комплекс послуг “під ключ”. З нами є можливість заощадити, отримавши все в одному місці.

Антес Плюс