☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для складу

Грамотна організація складського простору забезпечує високу продуктивність і економить кошти. Сьогодні жоден склад не здатен повноцінно функціонувати без стелажного обладнання. Тому до вибору установок варто ставитися максимально уважно.

Перш ніж прийняти рішення купити стелажі для складу, вивчіть їхній асортимент і базові властивості. Складно розібратися у великому виборі сучасного стелажного обладнання. А неправильне рішення може коштувати невиправданих витрат і подальших витрат.

Стелажі для складу від компанії Антес Плюс

Один із найпоширеніших способів зберігання вантажів і товарів – використання сучасних стелажних установок. Стелажі економлять простір, здатні вписатися в будь-який інтер’єр і вміщують у собі великі обсяги продукції.

Стелажі для складу найчастіше прості в збірці та встановленні. Безперечною перевагою є й те, що більшість конфігурацій складського обладнання легко комбінується між собою. Проте важливо враховувати низку нюансів. Так, наприклад, пересувні стелажі розташовуються на рейкових напрямних.

Водночас стелажі для складу від компанії Антес Плюс зберігають можливість змінювати форму, додавати додаткові рівні та відсіки. Нарощування висоти установок і перетворення конфігурації часом є єдиним дієвим варіантом, коли немає можливості розширити складські площі.

Ми часто стикаємося з потребою наших замовників у модернізації або раціоналізації наявних конструкцій. Стабільне зростання будівництва та оренди приміщень під склади призводить до того, що замовники часто опиняються в ситуації, коли потрібно поліпшити наявні площі.

Серед варіантів стелажів для складу від компанії Антес Плюс можна вибрати саме те, що підійде у вашому випадку. Професіоналізм і великий досвід у виробництві обладнання для складу дає нам змогу створювати проєктні рішення, що підвищують ефективність складського зберігання.

Якщо ви хочете купити стелажі для складу, але не знаєте, який вибрати, – телефонуйте. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть зорієнтуватися в асортименті. Для складського обладнання характерна велика різноманітність моделей:

  • стелажі для великовагових вантажів
  • поличні системи для легких товарів
  • багатоповерхові мезонінні конструкції
  • системи перекриттів тощо.

У складських стелажів перевага – вибір різних модифікацій і габаритів. Аналіз наявних можливостей приміщення і ретельне опрацювання завдань призводить до створення моделей, що повністю відповідають побажанням наших клієнтів.

Купити стелажі для складу і не помилитися у виборі

Незважаючи на досить великий вибір варіантів для організації зберігання вантажів, часто постає питання про доцільність того чи іншого рішення.

Варто правильно вибирати складські стелажі, переваги та вибір яких дуже широкий. Орієнтуватися потрібно насамперед на специфіку використання, логістику складу і технічні вимоги.

ВидОпис
Палетні (фронтальні)Найпоширеніша система складування. Вона легко трансформується, її можна розширювати. Кількість ярусів регулюється під потреби. Легкий монтаж/демонтаж. Підходить для розміщення широкого асортименту продукції. Вільний доступ до всіх вантажів. Переміщення товарів здійснюється із застосуванням складської техніки. Встановлюються в будь-яких складських приміщеннях, оптових базах, логістичних центрах і гіпермаркетах. Придатні для використання в приміщеннях із низькими температурами.
Глибинні (набивні)Стелажі зі збільшеною глибиною. З ними вдається використовувати максимальні обсяги приміщення. Підвищена несуча вантажна здатність. Підходять для розміщення однотипних вантажів для тривалого зберігання.
ГравітаційніПолиці встановлені під невеликим кутом нахилу, що забезпечує переміщення вантажів під власною вагою на вмонтованих роликових планках. Завдяки системі вдається скоротити час на доступ до вантажу. Забезпечується максимально можлива щільність складування. Скорочується кількість зайвих міжстелажних проходів. Мінімізується кількість помилок під час комплектації замовлень. Кількість каналів і поверхів обмежена тільки розмірами приміщення. Головний мінус – висока вартість.
КонсольніНайчастіше використовуються для зберігання рулонів, профілів, труб, деревини.
Поличні та середньовантажніВідмітна характеристика – оптимізована конструкція, невеликі габарити та адаптованість під конкретні вантажі. Широке застосування: виробництво, магазини, архіви, побутові приміщення.
МезоніниШвидкозбірна незалежна конструкція з металу з пішохідними та вантажними зонами. Може мати більше одного рівня. Забезпечує ефективне використання приміщення. Бувають декількох видів:на колонахпалетні (фронтальні)комбінованіПоширені на складах, у виробництві та торгівлі.

Стелажі для складу від компанії Антес Плюс представлені в широкому асортименті та призначені для будь-яких видів діяльності. Виробництво складського обладнання – на основний профіль. Кожен клієнт може бути впевнений у надійності продукції.

Складські стелажі: переваги та вибір

Сучасні складські установки допомагають організовувати простір у будь-якому приміщенні. Також вони мають високу міцність і зносостійкість. Стелажі для складу виконують найрізноманітніші функції:

  • зберігання товарів на складах, у торгових залах і в логістичних центрах
  • зберігання специфічних, великогабаритних, нестандартних вантажів
  • організація зберігання документів в архівах, держустановах, лікарнях

Складські стелажі: переваги та вибір у виробника Антес Плюс:

  • індивідуальний підхід і розробка проєкту
  • кваліфікований і досвідчений штат
  • приваблива цінова політика

Для купівлі стелажів для складу звертайтеся до наших консультантів. Наші можливості дають змогу створити те конструктивне рішення, яке відповідатиме вашим потребам.

Антес Плюс