☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для шин

Стелажі для шин

Особливий вид складських стелажів – це стелажі для шин і дисків. Вони призначені насамперед для зберігання автопокришок і металевих дисків. Специфічний вантаж вимагає особливого розміщення з метою збереження своїх функціональних властивостей. Універсальна конструкція дає змогу розміщувати продукцію також і для вітринного представлення.

Де використовуються стелажі для шин і дисків

Автошини та диски потребують спеціального зберігання з метою захисту виробів для подальшої експлуатації. Гумові покришки схильні до деформації при складуванні навалом. Утримання виробів у такому положенні протягом кількох місяців призводить до незворотних наслідків під час їзди. А неорганізоване зберігання дисків призводить до втрати товарного вигляду, що позначається на зниженні їхньої вартості.

Для забезпечення надійного збереження функціональних властивостей автовиробів і були розроблені спеціальні стелажі для шин і дисків. Використання для складування відповідних конструкцій збільшує збереження транспортних виробів і організовує простір.

Стелажні системи вирізняються надійністю і підвищеною зносостійкістю. При цьому вартість стелажів залишається доступною. Замовляйте стелажі для зберігання шин і дисків, переваги будуть очевидні – професійне обладнання прослужить не один десяток років.

Сфера використання металевих стелажів не обмежується приватними компаніями та СТО. Їх можна зустріти і у виробничих приміщеннях. Крім того, завдяки особливості конструкції стелаж прекрасно впишеться в індивідуальний приватний гараж. І, звичайно, без них не обійтися в шиномонтажних майстернях і на підприємствах, де зберігається готова продукція.

З метою забезпечення стійкості під час використання конструкції в процесі монтажу проводиться кріплення до підлоги на підп’ятниках. Також передбачено можливість для об’єднання кількох окремих стелажів в одну конструкцію. Така особливість дуже корисна для організації зберігання величезної кількості коліс в автопарках.

Особливості конструкції

Стелажні системи для зберігання автошин являють собою модульну конструкцію. Головною особливістю є те, що її можна доповнювати окремими елементами. Залежно від можливостей складського приміщення вдається адаптувати стелаж під потрібні габарити.

Основне несуче навантаження стелажа засноване на розбірній металевій рамі, на яку кріпляться балки. Конструкція може мати до чотирьох рівнів за висотою. Несуча здатність одного ярусу становить до 450 кг, а загалом уся стійка здатна утримувати вагу, що перевищує 3 т.

У разі потреби окремі стелажі легко з’єднуються в конструкцію потрібної довжини. Особливості конструкції дають змогу адаптувати стелажі під себе. Крок для вертикального переміщення полиць робить можливим регулювання висоти під специфічні потреби.

Залежно від виду складованих виробів можуть використовуватися перекриття з різних матеріалів. Як правило, частіше використовують фанерні листи, ОСБ, ДСП і сітку з металу.

МатеріалОпис
Проста дошкаПроводиться обробка вогнезахисними складами. Кріплення здійснюється до несучих балок за допомогою шурупів
Фанера різної товщиниУкладається поверх металевого профлиста. Кріпиться за допомогою самонарізних гвинтів
Суцільний рифлений або просічно-витяжний лист зі сталіВитримує максимальне навантаження
Оцинкована решітка з металевого пресованого настилуПерпендикулярно розташовані одна до одної сталеві смуги пресуються під тиском. Висока навантажувальна здатність.
Металевий лист із гофром і перфорацієюЗдатність витримувати максимальне навантаження

Стелажі для зберігання шин і дисків, переваги виробів

Серед різноманіття конструктивних рішень стелажів виділяють кілька основних їхніх видів. За способом монтажу їх можна розділити на три групи:

 • підлогові, встановлюються безпосередньо на підлогу
 • настінні, відсутній контакт із підлогою, каркас кріпиться до стіни й іноді до стелі
 • комбіновані використовують переваги обох типів

Як правило, для складування автопокришок купують одразу кілька стійок. Крім зручного розміщення виробів, стелажі послужать і прекрасною оглядовою вітриною.

Стелажі для зберігання шин і дисків, переваги:

 • універсальна функціональність, що забезпечує одночасне зберігання і вітринну презентацію
 • простий монтаж і демонтаж: з’єднання елементів здійснюється безболтовим способом
 • мала вага виробу, завдяки чому стелажі легко переміщуються
 • можливість установки на різні підлогові покриття, завдяки особливостям конструкції зникає ризик пошкодити підлогу
 • міцність, високі навантажувальні характеристики
 • антикорозійні властивості дають змогу використовувати конструкції в приміщеннях із несприятливим кліматом
 • універсальність конструкцій передбачає можливість модифікації стелажів за допомогою додаткових елементів і комбінування стелажів між собою
 • немає необхідності використовувати спецтехніку для монтажу

Чому з нами вигідно співпрацювати

Якщо перед вами постало завдання організувати зберігання автомобільних шин і дисків, ви задумалися про придбання стелажів для шин і дисків. Компанія Антес Плюс виробляє і реалізує стелажні конструкції для будь-яких цілей.

Співпраця з нашою компанією приваблює з кількох моментів:

 • вироблені нами вироби мають високу якість і довговічність
 • фахівці Антес Плюс шукають підхід до кожного клієнта
 • безкоштовні консультації та виготовлення виробів за індивідуальним проектом
 • гнучке ціноутворення

Професійна команда допоможе з вибором стелажів для зберігання шин і дисків, переваги яких настільки очевидні. Ви можете залишити попередню заявку за вказаними телефонами. Наші консультанти готові відповісти на будь-які питання і підібрати правильне рішення для організації зберігання.

Антес Плюс