☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для листів металу

Спеціально розроблена конструкція для зберігання листів металу заснована на компактному способі розміщення. Оскільки метал займає великі площі, використовується метод складування листами вгору. Горизонтальне зберігання дає змогу з високою ефективністю використовувати приміщення.

Перевага стелажів для листів металу

Системи зберігання розроблені з урахуванням того, щоб на кожній з полиць окремо розташовувалися різні види виробів. Сортування проводиться за відмінністю в товщині і складом сплавів.

Система зберігання цього типу розроблена для горизонтального складування виробів. Крім того, у разі її використання у виробничому цеху відбувається буферне акумулювання виробів. Особливості конструкції стелажа для листів металу дають змогу їм з успіхом використовуватися на металообробних підприємствах, на виробничих і дистриб’юторських складах, що реалізують металопрокат. У будь-якому разі конструкція забезпечує максимально простий доступ до матеріалів.

Перевага стелажів для листів металу:

  • раціональне та ефективне використання складських площ
  • швидке опрацювання вантажів
  • можливість використання складської техніки
  • простий доступ до складованих виробів
  • безпека: яруси обладнані захистом від мимовільного викочування
  • один співробітник складу здатний вручну висунути полицю на всю глибину
  • зручність при проведенні інвентаризації
  • збереження металу і захист від пошкоджень

Особливості конструкції стелажа для листів металу

Стелажі можна обслуговувати вручну і з використанням навантажувача або крана. У процесі завантаження стелажні двері виконують функцію напрямних, з їхньою допомогою відбувається висування полиці.

Варіанти виконання конструкцій досить різноманітні. Розглянемо лише основні, найбільш затребувані. У разі нестандартного запиту можна замовити стелажі для листів металу у виробника за індивідуальним проєктом.

1. Найчастіше можна зустріти касетну конструкцію. Вона розрахована на зберігання металевих виробів, а також інших великовагових матеріалів. Перевага стелажів для листів металу подібної конструкції в здатності витримувати навантаження на одну полицю в межах 5 т.

Каркас модуля складається з двох стінок, на яких є напрямні. Завдяки універсальності модель може використовуватися для великої групи виробів. Із застосуванням навантажувача в модуль вставляються касети. Вона адаптована до зберігання подібної продукції. Для проведення завантаження використовується розпалетувальник. З його допомогою пачка безпечно розташовується всередині. А в разі наявності суцільного дна касету можна використовувати для зберігання будь-яких інших вантажів з негабаритними параметрами.

Важливою особливістю конструкції стелажа для листів металу касетного типу є здатність встановлювати модулі один на інший. При цьому кількість поверхів обмежується тільки можливостями складської техніки. Можливе встановлення модулів встик.

2. Інша не менш популярна конструкція – з висувними полицями. Вона прекрасно підходить для складування, при цьому забезпечується доступ до будь-якого найменування. Витяг необхідної кількості виробів здійснюється вакуумним або магнітним захопленням.

Матеріали зберігаються на полицях, на які поміщаються краном або навантажувачем. У процесі завантаження двері, які виконують функцію напрямних, фіксуються спеціальними затискачами. Висування полиці відбувається цілком. У такому разі відкривається доступ до металевих виробів.

Також можна виділити кілька основних видів полиць.

Вид полиціОпис
Для роботи з палетамиМеталеві листи можна зберігати на палеті та без. Висування полиці зі стелажа відбувається повністю. Стопка металовиробів розташовується на поздовжніх напрямних.
Для завантаження вилами навантажувачемУ полиці присутні допоміжні поперечні профілі. На них проводиться укладання виробів.
Для завантаження краномМатеріали поміщаються всередину полиці та фіксуються. Окремий лист укладається на опори з поперечних профілів.

3. Постійні клієнти замовляють стелажі для листів металу у виробника Антес Плюс зі змінними касетами. Ця модель об’єднує в собі переваги двох попередніх і має високу продуктивність.

Зберігання виробів знизу і зверху передбачає використання однакових касет. Тому описувана модель стане в пригоді в тих випадках, коли потрібно швидко змінювати артикули виробів. Верхня частина, як і раніше, виконує функції буфера, а в нижній частині складуються вироби для індивідуального відбору.

Замовити стелажі для листів металу у виробника Антес Плюс

Металеві вироби використовують у виробництві різних товарів і обладнання. У зв’язку з цим зростає потреба в засобах зберігання. Часто початкових площ і систем зберігання стає недостатньо. Також виникає потреба в розміщенні великих об’ємів, які вимагають сортування за розміром, складом сплаву і товщиною.

Особливості конструкції стелажа для листів металу дають змогу вирішити низку питань. Можна забути про неорганізоване зберігання металу просто на підлозі, коли різні артикули виробів були перемішані. Стелажі допомагають створити впорядковане зберігання, що істотно полегшує загальний виробничий процес.

Завдяки перевагам стелажів для листів металу вони набули великого попиту. Впорядкована робота персоналу, ефективна і раціональна організація складського простору за його частого дефіциту – очевидні плюси.Замовити стелажі для листів металу у виробника Антес Плюс можна на нашому сайті. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з варіантом виконання. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові крім стандартних рішень виконати конструкції за індивідуальними проєктами.

Антес Плюс