☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для лінолеуму

Сучасні стелажі для зберігання і розміщення лінолеуму можуть бути як простими, так і механізованими (патерностерами). Крім основної функції – зберігання – вони призначені також для демонстрації у виставкових і торгових приміщеннях. Стелажі використовують у спеціалізованих торгових об’єктах, що продають покриття для підлоги.

Стелажі для лінолеуму та ковроліну

Металеві конструкції призначені для наочного і зручного розміщення підлогових покриттів. Завдяки їм демонстрація товару в рулонах безпечна і дає змогу отримати простий доступ до нього покупців.

За характеристикою стелажі для лінолеуму відрізняються один від одного залежно від виду. Забезпечені двигуном патерностери мають суттєві переваги порівняно зі стандартними пристроями:

 • Висока безпека. Пристрій регулюється спеціальним ключем, без якого отримати доступ до управління патерностером не можна.
 • Економія до 60% простору в приміщенні. Вертикальне розташування і обертання рулону по обмеженій траєкторії дає змогу компактно вмістити на маленькій площі велику кількість рулонів.
 • Реклама зразків. Установка дає змогу розміщувати зразки підлогових покриттів.

Замовити стелажі для лінолеуму в Києві можна для облаштування:

 • універсальних магазинів із товарами для дому
 • магазинів будівельних матеріалів
 • складів і виробничих приміщень
 • логістичних хабів

Стелажі від компанії Антес Плюс дають змогу наочно демонструвати рулони, при цьому вони зручно і безпечно розташовані. Існує два основних типи конструкції.

ТипОпис
Односторонній Завантаження з одного боку. Можуть встановлюватися вздовж стіни або перегородки. Демонстрація лінолеуму можлива тільки з одного боку.
Двосторонній Завантаження рулонів здійснюється з двох сторін. Встановлення можливе в будь-якій частині приміщення.

Патерностери дуже зручні в торгових приміщеннях. Крім зберігання, вони виконують функцію демонстрації. Тому установки незамінні як на складі, так і в магазині будівельних товарів. Ергономічна характеристика стелажів для лінолеуму дає змогу заощадити площу приміщення, в якому вони будуть встановлені. Розмір стелажних валів залежить від ширини рулону лінолеуму чи іншого підлогового матеріалу.

Характеристика стелажів для лінолеуму

Простий стелаж сконструйований на основі бічної стійки. До неї приєднуються вал і гачок. Завдяки їм відбувається намотування матеріалу в рулон. Пристрій захищений від мимовільного розмотування лінолеуму ременями фіксації. Це забезпечує збереження безпеки відвідувачів будівельних магазинів. Додатково до цього конструкцію можна регулювати за висотою.

Стійки для підлогових покриттів мають крок перфорації 100 мм. Це дає можливість розміщувати рулони різного діаметру. Для відрізання необхідного шматка не потрібно знімати рулон, що дуже зручно.

Стелажі для лінолеуму і ковроліну універсальні. Вони призначені для завантаження практично будь-якого рулонного покриття. Для зручності використання і переміщення є можливість обладнати установку колісними опорами.

Збірно-розбірна конструкція механічного патерностера виготовляється з гнутого листа металу. Основним несучим елементом є П-подібні рами. Для захисту від перекидання і надійної фіксації конструкція кріпиться до підлоги анкерами. Стійки якнайкраще підходять для магазинів будівельних матеріалів. Його зручно встановити в приміщенні з низькими стелями.

Усі стенди проходять кілька рівнів перевірки якості. Тому якість продукції Антес Плюс відповідає всім вимогам безпеки. Якщо ви готові замовити стелажі для лінолеуму в Києві, зверніть увагу на такі моменти:

 • в яких умовах буде використовуватися обладнання
 • на рулони в якій кількості та якого розміру розрахований стелаж
 • яким чином здійснюватиметься завантаження рулонів на стенд
 • як відбуватиметься відмотування і відрізка продукції
 • як буде організовано відвантаження товару покупцеві

Вибір торгового і складського обладнання завжди непросте завдання. Якщо врахувати, що рулони мають велику вагу і значні розміри, варто уважно поставитися до кожної деталі. Краще покластися на перевірених виробників стелажної продукції.

Замовити стелажі для лінолеуму в Києві

Вартість металевих конструкцій залежить насамперед від габаритів, наявності додаткових елементів. Для розрахунку точної вартості отримайте консультацію у фахівців компанії. Вони допоможуть зорієнтуватися і дадуть відповідь на всі запитання.

Компанія Антес Плюс пропонує обладнання власного виробництва. Ми спеціалізуємося на виготовленні стелажів для лінолеуму та ковроліну в рулонах. Наші вироби мають міцність, зносостійкість і довговічність. Крім того, ми пропонуємо доступні ціни та індивідуальний підхід.

Які переваги замовлення стелажів для лінолеуму в Києві? Використання патерностера в торговому приміщенні має кілька важливих переваг:

 • просте і безпечне обслуговування
 • раціональне використання торгових площ
 • доступна вартість
 • підвищує ефективність продажів і полегшує роботу персоналу

Обладнання для підлогових покриттів у рулонах збирається з найякісніших матеріалів. Воно може бути доповнене елементами, необхідними в роботі. Для здійснення замовлення ви можете зателефонувати в наш колл-центр. Фахівці компанії порекомендують як уже готову продукцію, так і оформлять заявку на індивідуальне виготовлення. У проєктах враховується характеристика стелажів для лінолеуму для умов, у яких вони будуть використовуватися. Антес Плюс займається виробництвом торгового і складського обладнання багато років і зарекомендувала себе на цьому ринку з кращого боку.

Антес Плюс