☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для дсп

Стелажі для ДСП використовують для складування і зберігання матеріалів різних видів: листи фанери та OSB. Консольні конструкції досить зручні та забезпечують прямий доступ до виробів.

Характеристика стелажів для ДСП

Вантажні консольні системи зберігання застосовуються в тих випадках, коли необхідно розмістити довгомірні матеріали: пиломатеріали, вироби з деревини, листи фанери тощо. Встановлюються подібні конструкції у виробничих цехах, на складах і в будівельних гіпермаркетах.

Стелажі для ДСП – зручне зберігання виробів. Їх виробляють згідно з технічним завданням, у якому прописують бажані характеристики й особливості вантажів, що розміщуються. Завдяки індивідуальному проєктуванню вдається розробляти максимально зручні конструкції.

Консольні стелажі з фронтальним завантаженням передбачають зберігання як одностороннє, так і двостороннє. При двосторонньому виконанні розміщення консолей проводиться по обидва боки опорної рами. У такий спосіб вдається забезпечити зберігання більшого обсягу вантажів.

ВидОпис
ОдностороннійПідходить для невеликих приміщень. Його можна встановлювати безпосередньо впритул до стіни. При цьому необхідно закріплювати конструкцію до стіни з метою її запобігання перекиданню. Це варто враховувати при визначенні навантажувальної характеристики стелажів для ДСП, оскільки односторонні стійки мають меншу навантажувальну здатність, ніж двосторонні.
ДвостороннійВстановлюється зазвичай у центрі приміщення так, щоб забезпечувався доступ до вмісту з обох боків. Ця конструкція більш стійка порівняно з односторонньою. Це пояснюється рівномірно розподіленим навантаженням з кожного боку. Таким чином, стелаж має високі навантажувальні характеристики.

У деяких випадках потрібне встановлення обладнання в одну лінію. У такому разі збільшується навантажувальна здатність, яка прямо пропорційна кількості встановлених одиниць.

Якщо замовити стелажі для ДСП у виробника, можна виконати індивідуальне проєктування. Створене таким чином обладнання повністю відповідатиме потребам замовника.

Стелажі для ДСП, зручне зберігання та надійність

Конструкція складається як мінімум із двох вертикальних стійок, доповнюється консолями. Консолі можуть змінювати своє розташування за висотою. Для стійок використовується перфорований металевий профіль. Додатково система може оснащуватися кроквяною системою. Це потрібно в тих ситуаціях, коли зберігання вантажів відбувається просто неба.

Несуча здатність стелажів підтверджується на практиці. Установки чудово справляються з великими обсягами довгомірних вантажів. Характеристика стелажів для ДСП уможливлює їх використання для розміщення різних матеріалів:

 • насосно-компресорні труби
 • труби ПВХ
 • пиломатеріали та вироби з деревини
 • вироби в рулонах (плівки, тканини, покриття для підлоги)
 • металопрокат

Розроблені спеціально для зберігання вантажів з великою довжиною, стелажі мають досить просту конструкцію. Основний елемент – стійки, на які кріпляться балки. Усі елементи конструкції прості в монтажі та обслуговуванні. Стандартна базова модель розрахована на ручне переміщення вантажів. Перш за все, стелажі для ДСП – це зручне зберігання.

У консольних стійках використовуються балки, які забезпечують безперешкодний прямий доступ до вантажів. Вони чудово підходять для виробів різної довжини. При цьому немає необхідності в модифікації структури установки.

Балки можуть легко регулюватися за необхідності. Вони можуть закріплюватися на необхідному рівні, а в разі розміщення іншого вантажу легко переносяться. Використовуються балки різної модифікації: стандартні, прямі та похилі.

Крім того, правильно організоване зберігання дає змогу проводити сортування матеріалів за товарними характеристиками. Для забезпечення раціонального зберігання і зручного доступу до виробів варто замовити стелажі для ДСП у виробника.

Головні переваги цих систем зберігання:

 • легкий монтаж
 • найкраще рішення для зберігання балок, профілів, ДСП та інших вантажів
 • можливість організувати одно- або двостороннє зберігання

Замовити стелажі для ДСП у виробника

Якщо виникла необхідність у придбанні обладнання для розміщення виробів із ДСП, важливо вибрати надійного виробника. Компанія Антес Плюс має багаторічний досвід і гарантує бездоганну якість продукції, що випускається. Характеристика стелажів для ДСП відповідає найвищим вимогам.

Наша компанія займається виготовленням складського обладнання будь-яких типів. Ми залюбки виготовимо необхідні вироби на основі індивідуальних побажань замовника.

Крім того, ми здійснюємо й інші види робіт:

 • виготовлення за стандартними та індивідуальними проектами
 • збірка і монтаж
 • демонтаж і перенесення обладнання при переплануванні приміщення

З нами легко працювати. За необхідності замовити стелажі для ДСП у виробника Антес Плюс, наші фахівці надають такі послуги:

 • виїзд на замір
 • обстеження технічних особливостей приміщення і параметрів вантажів, що зберігаються
 • узгодження індивідуальних побажань до обладнання
 • розробка схеми розміщення систем зберігання згідно з вимогами норм безпеки
 • створення проекту обладнання
 • виготовлення стелажів для ДСП, зручне зберігання на яких забезпечує оптимізацію робочих процесів
 • доставка і монтаж
 • гарантійне обслуговування

Спеціальні конструкції для листових вантажів прослужать довгі роки. Уся продукція Антес Плюс має сертифікати якості. Використання висококласного обладнання дозволяє організувати грамотне і безпечне зберігання будь-яких обсягів OSB, металопрокату, пиломатеріалів та інших виробів. Замовлення стелажів для ДСП у виробника – правильне рішення.

Антес Плюс