☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для бочок

Рідка продукція повинна зберігатися у відповідних умовах. Для цього використовується спеціальний вид тари, в якій реалізуються рідкі продукти, – бочки. Для них у свою чергу потрібна наявність відповідного обладнання – стелажів для бочок.

Переваги стелажів для бочок

Спеціальні герметичні ємності призначені для органічних і неорганічних рідин. У них можна зберігати різні сипучі речовини. Бочки виконуються з полімерних матеріалів, деревини та металевих сплавів.

Вміст ємностей має зберігатися відповідно до технологій з метою уникнути втрати своїх властивостей. Крім того, тара захищає навколишнє середовище в разі, якщо речовина становить небезпеку. Це можуть бути різні паливно-мастильні склади, технічні рідини. Згідно з правилами зберігання рідких речовин, тара має розташовуватися над рівнем землі. Саме з цією метою і використовуються спеціальні пристрої.

Переваги стелажів для бочок:

  • міцність, надійність, довговічність і безпека
  • конструкція захищена від розхитування
  • висока вантажопідйомність
  • зручність і ефективність у процесі експлуатації
  • захист від корозії та агресивних хімічних речовин

Часто, порушуючи стандарти, тару розміщують просто на підлозі. При інтенсивному русі на складі вони можуть бути легко перекинуті або пошкоджені. Саме тому потрібно купити стелаж для бочок у Києві.

Стелаж являє собою конструкцію з металу, призначену для розміщення бочок. Основу конструкції складають жорсткі опори з прямокутним перетином і перемичками. Завдяки їм ємності отримують фіксацію, що не дозволяє їм зміщуватися. Також для забезпечення більшої стійкості конструкція доповнюється виступаючими балками. Це є безперечною перевагою стелажів для бочок.

Стелажна система може бути багатоярусною. Вона адаптована під роботу з навантажувачем, що дає змогу оптимізувати складський простір. Конструкція передбачає розміщення ємностей на 60 або 200 літрів. Тара розташовується таким чином, що для розливу рідини немає необхідності в її знятті з полиць.

Особливості конструкції стелажів для бочок

Система для зберігання заснована на міцному каркасі з опор з металевим профілем. На горизонтальних полицях і відсіках розміщуються ємності для зберігання. Складувана таким чином тара захищена від перекидання. Особливості конструкції стелажів для бочок дають змогу уникнути таких ситуацій.

Висота полиць з унеможливлює контакт ємностей з підлогою. Розміри стелажної системи враховують габарити ємностей. Щоб визначити допустиму вантажопідйомність установки, слід враховувати вагу вантажу, що знаходиться всередині ємностей.

Важливо враховувати здатність вантажів виділяти різкі й токсичні запахи. Коли вміст безпечний, то допускається стандартне влаштування стелажа. Якщо передбачається зберігання солей, речовин, що містять кислоти, оліфи та інших небезпечних субстанцій, у такому разі в конструкції варто передбачити наявність спеціальних піддонів для збору випадково пролитих рідин.

Щоб уникнути деформацій полиць, важливо розміщувати тару рівномірно по всій площі. В іншому разі знос конструкції відбуватиметься раніше встановленого терміну експлуатації. З цією метою рекомендується розміщувати на одній полиці вантажі однотипні за розміром і масою.

Переваги стелажів для бочок у їхній ідеально пристосованій для зберігання конструкції. Металевий прокат придатний для інтенсивних умов експлуатації, стійкий до пошкоджень і розрахований на серйозне навантаження. Стелажі з металу мають значно триваліший термін служби, ніж вироби з дерева.

Металеві конструкції для зберігання мають антикорозійні властивості та захищені від вогню. Використовувана при виробництві сталь здатна добре переносити перепади температур і вологість.

Купити стелажі для бочок у Києві

Установки для зберігання бочок довели свою ефективність. Тому вони так високо затребувані серед промислових складів і невеликих торгових об’єктів. Особливості конструкції стелажів для бочок дають змогу створювати різноманітні варіанти для зберігання ємностей. Серед них можна вибрати саме той варіант, який найкращим чином підійде під конкретні завдання.

В одних випадках системи зберігання призначені для складування великого обсягу вантажу. Для цього потрібні масивні конструкції. В інших ситуаціях достатньо невеликих установок на кілька ємностей. Часто буває складно передбачити всі нюанси зберігання заздалегідь. Якщо потрібно купити стелажі для бочок у Києві, але немає повної картини про характер вантажів, що зберігаються в тарі, передбачені деякі опції.

З метою досягнення максимальної користі від використання стелажного обладнання застосовуються додаткові елементи. Особливістю конструкції стелажів для бочок є можливість доповнити їх. Наприклад, наявність опори дає змогу утримувати вантаж у стабільному положенні. Опора може мати додаткові ролики для можливості повертати ємність без зняття з полиці.

Часто для захисту полиць від розлиття рідин доводиться встановлювати спеціальні піддони. Основне їхнє завдання – збирати речовини, що випадково протікають, з пошкодженої тари, і тим самим захищати стелажне обладнання від забруднення.

ЕлементОпис
Піддон під стелажГерметична ємність. Призначений для збору випадково пролитої рідини з бочок. Має вбудований краник для зливу накопичених речовин.
Підставка під бочки “Ролики”Призначається для повороту тари без зняття з полиці.
Підставка “Колеса”Діє за принципом “Роликів”, відрізняється більшим розміром.
Підставка “Полиця”Служить для поміщення на неї тари під час зливу.

Оснащення конструкцій додатковими елементами проводиться за додатковими побажаннями замовників. Для купівлі стелажів для бочок у Києві ви можете звернутися за вказаними телефонами з фахівцями Антес Плюс.

У нашій компанії можна купити установку з конкретною модифікацією під завдання складу. Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення з будь-яким рівнем складності.

Антес Плюс