☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Складські стелажі

Складські стелажі | 1

Складські стелажі – системи зберігання, призначені для використання на складах і в логістичних центрах. Основним матеріалом для виготовлення стелажів є метал. Це дає змогу виробам зберігати міцність і робить термін служби практично необмеженим. Також вони легко розбираються і можуть бути перенесені на нове місце в разі потреби. Цим пояснюється популярність стелажів для організації складського зберігання.

Значення складських стелажів в організації зберігання

Склад призначений для розміщення на зберігання різноманітних матеріальних цінностей. Для створення грамотної логістики потрібно організувати раціональне розміщення вантажів, їх збереження і створити безпечні умови для праці персоналу.

Для облаштування ефективного простору чудовим рішенням стане купити складські стелажі у виробника. Адже в цьому разі власник складу отримує не тільки якісне обладнання, а й оптимізує корисні площі.

Завдяки стелажам вдається мінімізувати займані площі та забезпечити безперешкодний доступ до будь-якого вантажу. Саме тому сучасні металеві конструкції стали такими поширеними. Після встановлення систем зберігання внутрішній простір набуває грамотної організації.

Крім іншого, правильно підібрані варіанти дають змогу скоротити час на доступ до товарів. У разі, якщо перед вами стоїть завдання купити складські стелажі, у виробника можна отримати індивідуальне проєктування. Виготовлення продукції на замовлення забезпечить точну відповідність очікувань замовника з підсумковим результатом.

Під час створення індивідуального проєкту враховуються такі аспекти:

 • проводиться дослідження території та інженерних комунікацій
 • враховується відстань між стелажами
 • місткість складу
 • очікуване навантаження на секції
 • габарити стелажного обладнання

Стелажі складські, види та застосування

Складські стелажі | 2

Своєю чергою також важливо врахувати тип складу, і які завдання, перш за все, має вирішувати обладнання. Це вплине на вибір видів стелажів.

Тип складуОпис
ВиробничіРозміщуються на підприємствах. Використовуються для зберігання продукції, що випускається, для подальшого транспортування.
РоздрібніОкреме технічне приміщення. Для зберігання товарів найчастіше встановлено поличні оцинковані стелажі.
ОптовіВеликі об’єкти з широким асортиментом вантажів. Для організації товарів добре підходять фронтальні стелажі.
Транзитно-перевалочніОб’єкти розміщуються поблизу морських і вантажних терміналів, на залізничних станціях і в аеропортах. Важлива функція таких складів полягає в короткостроковому зберіганні вантажів з подальшим транспортуванням.

Очевидно, що для кожного типу складу необхідно передбачити низку специфічних особливостей і створити ефективні та безпечні умови для зберігання товарів. Перш ніж замовити стелажі складські, види і застосування відрізнятимуться залежно від призначення складу.

Найбільш затребувані палетні системи. Вони адаптовані для зберігання на оптових базах і складських господарствах і здатні витримувати навантаження в 300-5000 кг на одному рівні. Палетні стелажі вирізняються універсальністю і за потреби легко демонтуються та перевозяться.

Для зберігання однотипних вантажів найкраще призначені в’їзні стелажі. Вантажі на них розміщуються на піддонах. За рахунок особливостей конструкції вантажопідйомність рам досягає 16 т. Висота стелажів обмежена тільки висотою стель.

Для довгомірних вантажів підійдуть консольні системи. Вони чудово підійдуть для труб, різних рулонів, деревини. Без таких систем не обійтися в будівельних гіпермаркетах і на металобазах.

Компанія Антес Плюс пропонує замовити стелажі складські, види і застосування більш детально буде описано під час розробки проєкту. Ми можемо запропонувати широкий вибір конструкцій, адаптованих під ваші завдання.

Купити складські стелажі у виробника – правильне рішення

Будучи виробником, ми завжди готові запропонувати найоптимальніший і найвигідніший варіант комплектації складу. Замовлення стелажного обладнання у виробника дасть змогу уникнути переплати й отримати індивідуальний підхід. Результатом стане обладнання, що відповідає всім побажанням замовника.

Перед купівлею стелажів потрібно врахувати низку параметрів. Різноманітність стелажів складських, їхніх видів і застосування може поставити в глухий кут. Однак фахівці Антес Плюс готові надати розгорнуту консультацію та підтримку. Крім того, вони вивчають об’єкт, його розташування та особливості. Тільки після цього можна розпочинати розробку проєкту.

Перед оформленням замовлення проводиться:

 • виїзд на об’єкт і заміри
 • аналіз вантажопотоку в організації та технічні параметри будівлі
 • збір індивідуальних побажань замовника
 • складання схеми розміщення обладнання
 • виробництво стелажів згідно зі схемою
 • організація системи зберігання готовими виробами за їх відповідності замовленню
 • доставка конструкцій на об’єкт
 • монтаж обладнання
 • подальше обслуговування

Власне виробництво складських стелажів дає змогу досягти високої якості продукції. Тому так важливо закуповувати складські стелажі у виробника. Так, процес виготовлення передбачає виконання повного циклу: починаючи із закупівлі металу і закінчуючи складанням готового виробу.

Крім виготовлення основної конструкції особливе значення мають і додаткові елементи. Відбійники, захисти стійок несуть важливу функцію і забезпечують надійне функціонування обладнання протягом довгого часу. Адже елементи захисту перешкоджають можливій деформації стелажів від зіткнень із вантажно-розвантажувальною технікою.

Таким чином, виробництво складських стелажів – це відповідальний процес, результатом якого стає високоякісне обладнання.

Уся продукція отримує технічні паспорти, де описані характеристики та рекомендації з експлуатації. Також вироби власного виробництва мають сертифікати відповідності. Раціональна і надійна організація складського зберігання – наше професійне завдання.

Антес Плюс