☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Стелажі для кабельних барабанів

Найбільш специфічний вид систем зберігання – стелажі для кабельних котушок. На них зберігаються кабелі, барабани, які становлять особливу складність для складування. Ці вироби мають солідні розміри. Крім того, їх необхідно коректно розташовувати в приміщенні, щоб уникнути пошкодження кабелю.

Переваги стелажів для кабельних котушок дозволяють зберігати оптоволокно. До того ж з їхньою допомогою вдається домогтися видимості вантажів, що складуються, а за необхідності вдається знайти потрібний кабель у найкоротший час. При цьому вироби зберігаються в таких умовах, які дають змогу продовжити термін їхньої служби. І, звичайно, спецстелажі значно економлять корисне складське місце.

Характеристика стелажів для кабельних котушок

Системи зберігання для барабанів за своїми параметрами підходять для вантажів будь-якого діаметра. Якщо замовити стелаж для кабельних котушок у нашій компанії, то на виході можна отримати виріб, створений строго під ваші умови.

Для найбільших котушок придатні конструкції з глибиною 1 метр і більше. У висоту конструкції можуть досягати 10 метрів. Навіть настільки високі установки легко монтуються. За бажанням замовника можлива перфорація стійок, яка дає змогу регулювати рівні зберігання з необхідним кроком.

В основі конструкції – вертикальні рами з горизонтальними балками між ними. Безпосередньо на них монтуються осі барабанів. Готовий виріб можна додатково обладнати полицями.

Переважно стелажі для кабельних котушок випускаються з нахилом передньої площини. Ця вимога пояснюється зручністю інсталяції барабанів. Додатково це забезпечує безпеку: у разі падіння барабан опиниться всередині установки.

Конструкції діляться на два основні види.

ВидОпис
Стелаж для бухт із кабелемКонструкція з барабанами виготовляється із застосуванням зварювання. Технологічні барабани мають два варіанти розташування: в горизонтальній і у вертикальній площині. Це залежить від моделі. Для забезпечення мобільності вироби обладнуються колісними опорами. Зручне вимірювання кабелю забезпечується вимірювачем довжини.
Стелаж для котушокРамна конструкцію, яка може складатися з однієї або більше секцій з осями. Зберігання і розмотування барабанів забезпечується наявністю притискних башмаків. Формування рядів проводиться приєднанням додаткових блоків. Основна частина складається з двох бічних елементів, стяжок з ложементами, надійно з’єднаних між собою. Найчастіше конструкція складається з трьох ярусів, на яких розміщуються барабани.

За своєю характеристикою стелажі для кабельних котушок досить трудомісткі у виготовленні. Тому кожне конкретне замовлення виконується відповідно до індивідуальних побажань замовника. Завдяки цьому вдається забезпечити прийнятну вартість готових конструкцій.

Переваги стелажів для кабельних котушок

Збірно-розбірні конструкції для котушок мають секційну структуру і складаються з вертикальних опор і закріплених на них балок. Котушкові балки зі свого боку слугують для закріплення на них барабанів із фіксаторами. Стійкість конструкції забезпечують жорсткі кріплення.

Для грамотного розміщення кабелю використання подібного обладнання є найкращим рішенням. Згідно з нормативами заборонено зберігати барабани з кабелем долілиць, оскільки може статися деформація і подальше пошкодження виробу.

Коли виникає необхідність замовити стелаж для кабельних котушок? Він знадобиться, якщо потрібно розмістити на зберігання такі вироби:

  • дроти
  • канати та мотузки в котушках 
  • металеві троси,  
  • бухти з ланцюгами 

Системи зберігання можна використовувати також і для розмотування бухт. Однією з переваг є можливість швидко та безперешкодно отримати доступ до будь-якої продукції.

Антес Плюс має власне виробництво, тому виготовляє продукцію з необхідними замовнику параметрами. Потрібна висота, кількість ярусів та інші значущі конструктивні особливості втіляться в готовому рішенні.

Можна виділити такі переваги стелажів для кабельних котушок:

  • просте конструктивне рішення
  • компактність
  • одночасне розміщення котушок різного діаметру
  • підходить для зберігання великого асортименту відповідних виробів

Замовити стелаж для кабельних котушок

Вам потрібне обладнання для зберігання кабельних котушок, але ви не знаєте, яким особливостям конструкції віддати перевагу? Наша професійна команда готова виїхати на об’єкт і зробити заміри безкоштовно, після чого розпочати розробку проєктного рішення. Будуть враховані всі побажання, щоб характеристика стелажів для кабельних котушок відповідала вимогам. Готові вироби повинні максимально вигідно задіяти простір і при цьому бути функціональними та безпечними.

Замовити та купити потрібну конструкцію можна безпосередньо у виробника. Компанія Антес Плюс займається виробництвом обладнання для зберігання за розмірами замовника. Досить залишити заявку нашим фахівцям.

Замовляйте стелажі для кабельних котушок у нашій компанії. Багаторічний досвід і власне виробництво забезпечують високу якість продукції. Можливе виготовлення обладнання для магазину і складу різних конфігурацій. Будь-яке нестандартне рішення нам під силу.

Власна виробнича база і висококваліфікована команда забезпечують випуск продукції, що відповідає прийнятим стандартам якості. Висока характеристика стелажів для кабельних котушок підтверджується відгуками наших постійних замовників.

Антес Плюс