☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Палетні стелажі

Велике розмаїття стелажів можна класифікувати за кількома підставами. Найпоширенішими є класичні поличні, а також палетні стелажі, що цінуються за надійність. Вони конструктивно прості, невибагливі в обслуговуванні, коштують відносно недорого, оскільки не передбачають дизайнерських вишукувань, складних конструктивних елементів.

Якими мають бути якісні та корисні стелажі

Палетні стелажі 1

На них зручно складувати стандартні та нестандартні вантажі. Полиці в класичному розумінні не присутні, але це і не завжди необхідно. За рахунок відсутності полиць можна заощадити на вартості, масі конструкції. У мережі є різноманітні палетні стелажі, що відрізняються, наприклад, висотою. Але за всієї різноманітності, конструкції їхні дійсно схожі.

Їх зручно збирати і розбирати. Якісні палетні стелажі не втрачають корисні техніко-експлуатаційні властивості. Їх можна розбирати, перевозити на новий торговий майданчик, склад, збирати знову. Причому вдасться зробити це досить швидко, без залучення додаткового обладнання, спецтехніки. Звичайно, багато що залежить від габаритів, кількості відділень, висоти.

Завдяки палетним стелажам вдасться організувати простір у тих випадках, якщо об’єкти, вантажі розташовуються на палетах. Зокрема, задіюються європалети, тобто стандартні зразки, прийняті в країнах Європи, плюс, розміщуються негабаритні аналоги.

Палетні стелажі, загальні відомості та сфера застосування

Це затребувана продукція. Різноманітні палетні стелажі, загальні відомості та сфера застосування часто цікавлять потенційних клієнтів насамперед. Особливості:

 • Сфера застосування широка. Зокрема, оптова та роздрібна торгівля, склади, виробничі цехи, підприємства, промислові об’єкти, сфери благоустрою.
 • Відрізняються вони за типорозмірами, гранично допустимим навантаженням, що розраховується в кілограмах на одне палетомісце. Таким чином вдасться підрахувати гранично допустимий обсяг розміщених на стелажах вантажів.
 • Доведено, що ці моделі допомагають ефективно використовувати простір. А ще, палетні стелажі спрощують процес інвентаризації, що теж доведено на практиці. Ось чому вони зустрічаються однаково часто практично у всіх країнах світу.

Якщо цікавлять палетні стелажі, загальні відомості та сфера застосування, то детально розкажуть наші фахівці “Антес Плюс”. Компанія є українським виробником, орієнтуючись на європейські стандарти якості, міцності, безпеки.

Якщо проаналізувати загальні відомості про палетні стелажі та сферу їхнього застосування, то стає видно, що це вигідна інвестиція. При дотриманні нескладних рекомендацій від виробника щодо умов експлуатації термін служби цих конструкцій буде обчислюватися не роками, а десятиліттями.

Переваги палетних стелажів від українського виробника “Антес Плюс”

Однією з головних переваг є доступна вартість, оскільки задіяні власні виробничі потужності, посередники не залучаються. Численні переваги палетних стелажів від українського виробника “Антес Плюс” – це широкий спектр вигідних умов: стандартні та нестандартні розміри, надання повноцінної інформаційної підтримки та багато іншого. Під час складання не виникає складнощів, але треба звертати увагу на підлогове покриття (обладнання має бути встановлене на рівну (не більше ніж 4 мм на 1 МП і 10 мм х 10 МП), тверду бетонну поверхню (бетон марки 250, стяжка щонайменше 200 мм; армування). покриття, яке має бути рівним, стабільним, щоб унеможливити ризик падіння вантажу.

Крім того, переваги палетних стелажів від українського виробника “Антес Плюс” полягають у тому, що конструкції створюються з різних елементів, що кріпляться між собою і є дуже міцними. Ніяких складних замкових систем, є болтові з’єднання. Основне навантаження лягає на раму, що складається зі стійок. Вони кріпляться між собою по-різному, наприклад, за допомогою зачіпних пристроїв або класичних болтів. Глибина, висота рами впливають на габарити продукції.

Серед переваг палетних стелажів від “Антес Плюс”, українського виробника, варто відзначити і використання максимально міцних матеріалів. Вважається, що сталь поза конкуренцією, оскільки витримує дуже великі навантаження. Не дарма сталь використовується і в аерокосмічній, промисловій, будівельній сфері, машинобудуванні і не тільки. У деяких стелажах задіюються елементи з металевих сплавів, дерев’яні елементи і похідні від них, наприклад, ДСП.

Особливості конструкції палетного стелажа

Палетні стелажі 2

Якщо подивитися на численні описи, то стає очевидно, що конструкція стелажа спрямована на забезпечення стійкості та вільного доступу до вантажів. Корисні особливості конструкції палетного стелажа забезпечують рівномірний розподіл вантажу по всій поверхні, на всі конструктивні складові. Є й спеціальні металеві пластини, що дають змогу згладити деякі нерівності підлогового покриття.

Також присутні й полиці. А ще, особливості конструкції палетного стелажа в тому, щоб при навантаженні на балках не з’являлися прогини, що перевищують допустимі норми. У процесі експлуатації важливо стежити за цими показниками і не перевантажувати стелажі, щоб вони завчасно не вийшли з ладу. В описі в технічному паспорті та інших супровідних документах обов’язково вказується гранично допустиме навантаження, щоб унеможливити деформацію конструкції. Наприклад, 3000 кг або 4000 кг – загалом. Можна розрахувати і гранично допустиме навантаження на один квадратний метр.

Завдяки таким особливостям конструкцій палетних стелажів вони успішно протистоять і сильним механічним впливам. Часом у процесі завантаження або розвантаження продукції фронтальні навантажувачі та інша спецтехніка вдаряються об балки, рами, інші елементи. Стійки не розраховані на удари навантажувача, цьому запобігають елементи захисту.

Крім того, всі металеві складові проходять антикорозійну обробку, покриваються захисними складами, порошками. Захист конструкції від корозії – одна з головних вимог у процесі виробництва. Часто палетні стелажі доводиться експлуатувати в несприятливих умовах як усередині складу, так і зовні, зокрема під дощем, для цього має використовуватися фарба для зовнішніх покриттів.

Замовити палетні стелажі в Києві

Можна замовити будь-які моделі, враховуючи особливості їхньої конструкції, габарити. Якщо треба замовити палетні стелажі в Києві, то варто звертатися до українського виробника “Антес Плюс”. Переваги співпраці такі:

 • Описуються види конструкції, способи завантаження продукції. Наприклад, фронтальні, що зустрічаються найчастіше. Це збірно-розбірна модель, в якій використовуються кліпси, тримачі, болти, зачепи.
 • Можна вибрати різну кількість ярусів. Уся конструкція підлягає збірці та розбиранню. Вдасться за необхідності добудувати, тобто збільшити ширину або висоту.
 • Розташовують стелажі палетного типу як біля стіни, так і в середині приміщення. З огляду на конфігурацію простору, розраховується ширина проходів. Іноді проходи можна залишити досить вузькими, якщо не йдеться про проїзд спецтехніки між самими конструкціями на складі.

Якщо треба замовити палетні стелажі в Україні, то на сайті є вичерпна інформація, вказується вартість, є і графічні матеріали, фото, технічна документація. Навіть для дуже великих приміщень можна підібрати значні та стійкі конструкції, розраховані на інтенсивну експлуатацію.

Оскільки “Антес Плюс” є одним із лідерів у цій сфері, то, замовляючи в Україні палетні стелажі, можна бути впевненим у відсутності затримок, термін виробництва буде оптимальним. Співпраця офіційна, що підтверджується договором, у якому зазначаються всі істотні умови: обсяги, види палетних стелажів, особливості конструкції, ціна, відповідальність за поставку моделей неналежної якості, гарантійний термін та інше. З нормативно-правовими документами теж можна ознайомитися завчасно.

Безпечні функціональні палетні стелажі від українського виробника

Палетні стелажі 3

Є конструкції, які легко завантажувати як з одного боку, так і з обох. Це значно підвищує швидкість роботи з вантажем. Такі палетні стелажі можна розташувати парами, розрахувати простір між ними. Кількість поверхів, тобто ярусів теж варіюється. Якщо дозволяє висота складу, є в наявності спецтехніка, то варто вибрати більш значні за габаритами аналоги, наприклад, у три яруси і більше. Зазвичай кількість ярусів доходить до п’яти, щоб забезпечити оптимальну швидкість навантаження і вивантаження.

На базі палетних стелажів можна встановити конструкцію з двох і більше поверхів, на кожному поверсі можна встановити поличне зберігання або зробити рівний майданчик для зберігання палет або довгогабаритних вантажів. Це дає змогу максимально задіяти простір складу як за висотою, так і площу складу

Також переваги, специфіку, особливості палетних стелажів допоможе зрозуміти така таблиця:

Якщо обсяги великі, висота ярусів високаНе мається на увазі ручне розвантаження, але забезпечать оперативність додаткові технічні засоби
Незалежно від обсягів допускається експлуатація в несприятливих умовахЧасто експлуатація палетних стелажів означає досить низькі температури, наприклад, у так званих “холодильниках”, підсобках, де важливо зберігати знижені показники

Різноманітність сфер застосування палетних стелажів, гарантія від виробника

Якщо говорити коротко, то будь-які стелажі палетного типу вдасться адаптувати під приватні запити, тобто запропонувати замовникам індивідуальне рішення. Наприклад, технічні можливості дають змогу з’єднувати різні елементи, збільшуючи або зменшуючи площу. Для багатьох підприємців першочерговим завданням є саме оптимізація виробництва, приміщення, складу. Саме тому конструкція стелажів проста: металеві рами, балки, тримачі.

За бажання вдасться легко встановити піддон. Є конструкції, які підходять для однорідної або різнорідної продукції. При виборі потрібно враховувати і швидкість товарообігу. У деяких випадках потрібен максимально швидкий доступ до вмісту, а часом подібні стелажі палетного типу виконують роль довгострокового сховища. У таких випадках вантаж зберігається тижнями або навіть місяцями. Обов’язкова гарантія від виробника, повноцінний інформаційний супровід.

Український виробник стелажів “Антес Плюс” запрошує до співпраці

Багато людей звертаються не завдяки рекламі, а за рекомендаціями. Їх приваблює доступна вартість, різноманітність сфер застосування, видів палетних стелажів, їхня компактність. Якщо планується розміщення важких вантажів, то варто зупинити вибір на спеціальних конструкціях посиленого виду. Такі палетні стелажі з самого початку розробляються з урахуванням підвищених навантажень. Варто вибирати варіанти із запасом. Тобто розрахувати обсяг продукції, що зберігатиметься, і залишити додатковий простір.

Іноді особливості бізнесу, функціонування підприємства полягають у тому, що частина продукції розміщуватиметься на стелажах для тривалого зберігання, а частина для короткострокового. І все це необхідно поєднати в межах одного складу. У такому разі теж допоможуть стелажі, де деякі вантажі розміщуватимуться на верхніх ярусах або у більш важкодоступних місцях, а частина зберігатиметься в зонах конструкції з можливістю оперативного доступу.

Поради щодо вибору палетних стелажів від професіоналів

Основними параметрами для вибору конструкції палетних стелажів слугують вихідні дані:

 1. Тип палети
 2. Вага і висота палети.
 3. Особливість складу (розміри: ширина, довжина, висота до стелі/конструкції стелі – для розрахунку висоти рами та кількість секцій)
 4. Яку техніку використовують, тобто на яку висоту піднімає і яку відстань проходу для роботи навантажувач, якщо він уже куплений
 5. скільки рівнів складування
 6. Який тип вантажу зберігатиметься на палеті і які умови зберігання (звичайний склад, холодильник/морозильник, вулиця)

На сайті є інформація, яка допоможе вибрати необхідну конструкцію. За основу береться максимально допустиме навантаження й особливості стелажа, ширина, кількість ярусів. Звичайно, впливає і вартість. За загальними правилами, що вищі функціональні можливості, то вищою буде вартість. Але в будь-якому разі ціна прийнятна, вона нижча, ніж у середньому по регіону. Багато хто бажає замовити стелажі палетного типу в Києві, в передмісті, в інших регіонах України. Можлива плідна співпраця і з компаніями, що знаходяться за кордоном.

Обов’язково вказується спосіб кріплення складових елементів: болти, зачепи або інші пристосування. Вказується і те, чи є оцинкованими полиці, стійки. Оцинковують металеві складові палетних стелажів обов’язково, оскільки саме цей відносно простий технологічний спосіб дає змогу вберегти від корозії, що особливо важливо під час експлуатації в несприятливих умовах. Описується докладно і конфігурація конструкції.

Багато що залежить і від того, наскільки правильно було згодом встановлено палетні стелажі, наскільки рівною є підлога. Це забезпечує не тільки тривалий експлуатаційний ресурс, а й безпеку для людей, навколишнього простору. Якщо необхідно, то фахівці допоможуть вибрати конструкцію залежно від сфери зміни, від висоти стель та інших умов. Рекомендується завчасно оцінити підлогу, продумати й те, чи розміщуватимуться стелажі винятково в критому просторі або на свіжому повітрі, чи планується неодноразовий демонтаж і монтаж стелажів, переміщення на новий майданчик. У процесі монтажу перевіряється симетрія, спеціальні прилади визначають те, наскільки рівно встановлені несучі елементи.

Практичність стелажа палетного типу

Усі палетні стелажі якісні, захищені від корозії, сильних механічних впливів, вібрації, поверхні їхні хімічно нейтральні щодо органічних, неорганічних сполук. Це означає, що можлива дезінфекція як окремих елементів, так і всієї конструкції стелажа залежно від встановленого графіку. Фахівці “Антес Плюс” завжди на зв’язку і готові до співпраці, надання інформації, надання допомоги у виборі. Відповідно до конструктивних особливостей допускається заміна деяких елементів, складових частин, комплектуючих, наприклад, унаслідок пошкодження. Повністю міняти при цьому палетний стелаж, розбирати його немає необхідності. Це сприятливо впливає на вартість, тривалість експлуатаційного ресурсу.

Весь процес виробництва стелажів спрямований саме на те, щоб максимально продовжити їхній ресурс, не обтяжуючи власників витратою значної кількості часу на обслуговування палетних стелажів. Вони відповідають санітарно-гігієнічним, протипожежним нормам, дають змогу розміщувати як стандартні вантажі, так і довгоміри, прямокутні, округлі об’єкти з надійною фіксацією.

Антес Плюс