☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Палетні стелажі класу А

Паллетные стеллажи класса А
Паллетные стеллажи класса А
Паллетные стеллажи класса А
Паллетные стеллажи класса А

З урахуванням площі складу іноді виникає потреба в установці висотних палетних стелажів. Це дасть змогу задіяти весь корисний простір.

Палетні стелажі для складу класу А

Склад класу “А” – це високофункціональне складське приміщення, яке повинно відповідати чітким вимогами логістики. У його будівництві застосовуються передові технології з використанням сучасних матеріалів.

Особливість таких складів у тому, що це сучасні одноповерхові будівлі, в яких, крім систем зберігання, присутні офісні та підсобні приміщення, є своя підстанція й автономна система пожежогасіння, покриття підлоги пиловідштовхувальне тощо. Висота стель таких споруд понад 10 м, при цьому крок колон не менше 9 м і відстань між прольотами не менше 24м.

Для такого типу складу використовують стелажі класу “А”. За принципом зберігання товару – це конструкції з фронтальним завантаженням і багаторівневою системою складування, де висота рами досягає 12м. При цьому, кожна секція здатна витримувати навантаження до 18000 кг.

Використання висотних палетних стелажів виправдано в тих випадках, коли необхідно укомплектувати склад, максимально використовуючи обсяг зберігання. Склад класу А має бути джерелом високих прибутків. Тому важливо з максимальною користю використовувати складські площі.

Де використовуються висотні палетні стелажі для палет

Під час вибору стелажів постає питання, які з них максимально задовольнятимуть вимоги до зберігання складського вантажу? Фахівці Антес Плюс знають, на які переваги стелажів класу А важливо орієнтуватися. Значущих параметрів лише два: асортимент вантажу і його кількість. Від цього і варто відштовхуватися.

Склад – не просто службове приміщення, обладнане системами зберігання, це – центральний пункт у логістиці. Грамотне оснащення складів залежить від специфіки бізнесу.

Під час встановлення обладнання на складах класу А необхідно враховувати вимоги, пов’язані з характеристиками розміщеної в них продукції. Найважливішими умовами розміщення є наявність відповідної системи зберігання, кліматичного обладнання та вантажно-розвантажувальних механізмів.

Як правило, склади класу А – це одноповерхові будівлі з рівною підлогою і протипиловим покриттям. На складах цього класу використовується стелажне обладнання будь-яких типів, зокрема й висотне. Його встановлення досить просте за рахунок наявності рівних підлог.

Чому палетні стелажі набули великої популярності

Використання палетування на сьогодні є найзручнішим і найширше застосовуваним способом для транспортування і зберігання вантажів. З цієї причини висотні палетні стелажі частіше за інших встановлюють на великих складах і в логістичних центрах. Визначення конкретної системи зберігання залежить насамперед від різноманітності та кількісних обсягів вантажу.

Залежно від особливостей конструкції палетні стелажі можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої особливості.

Вид Опис
Фронтальні Забезпечують безперешкодний доступ до будь-якого вантажу. Можливі схеми розміщення: вузько- або широкопрохідна, з подвійною глибиною з пересувними палетами.
Набивні Традиційний засіб для зберігання однорідних товарів. Частіше можна зустріти на базах із низьким або середнім асортиментом.

До того ж завдяки специфіці стелажів класу А всі вони можуть бути встановлені, зокрема, і на складах-холодильниках.

Підприємства, що використовують склади класу А, встановлюють палетні стелажі, оскільки вони мають свої переваги:

 • установка проводиться за оптимальною схемою, яка враховує характеристики приміщення і передбачає зручну роботу
 • конструкції можуть бути розставлені за індивідуальним планом
 • високе максимальне допустиме навантаження
 • призначені для зберігання різних видів товарів
 • проста адаптація для зберігання малогабаритних вантажів за допомогою настилів і полиць
 • швидке збирання та розбирання секцій
 • легкі в обслуговуванні і не вимагають використання дорогої спецтехніки
 • невисока вартість щодо інших систем зберігання для складів

Специфіка стелажів класу А

Це найпопулярніший тип систем зберігання, який забезпечує відмінну пристосованість до вантажів на піддонах з різним ступенем навантаження.

Для їх виготовлення використовують високоякісні матеріали, що відповідають європейським нормам. Надійність конструкції забезпечується обов’язковими додатковими елементами: захистом стійок, міжстелажними і портальними зв’язками, а також іншими інженерними рішеннями.

Стелажі класу “А” дають змогу оптимізувати не тільки корисну площу, а й максимально заповнити висоту складського приміщення. При цьому техніка (штабелер) має бути розрахована на роботу з висотними стелажами.

Ключова перевага – можливість прямого доступу до потрібного піддону, що дає змогу використовувати систему для вантажів різного спектра. Не знадобиться переміщення і зрушення піддонів, що вкрай зручно для обліку товарів.

Для забезпечення оптимального завантаження і висоти доступний широкий вибір профілів. За допомогою відповідних аксесуарів легко адаптувати конструкцію під розміри приміщення і наявність підйомно-транспортної техніки.

Основні переваги:

 • вільний доступ до будь-яких піддонів
 • оптимізація товарних потоків
 • конструкція трансформується під необхідне приміщення і різні за габаритами вантажі
 • можливість модифікації додатковими елементами: настили, полиці та тримачі

Крім того, продукція відповідає чинному стандарту: ДСТУ EN 15635:2016 (EN 15635:2008, IDT) “Системи складські стаціонарні сталеві”..

Для замовлення палетних стелажів класу А в Україні звертайтеся в нашу компанію. “Антес Плюс” має досвід виготовлення та реалізації такої продукції.

Відмінні риси палетних стелажів класу А

Сучасні системи зберігання вантажів повинні відповідати потребам бізнесу. Насамперед, вони дають змогу забезпечити інтенсивний, упорядкований вантажопотік. Від швидкості та можливості безперешкодного доступу до вантажу залежить весь подальший ланцюжок руху товару до споживача.

Також сучасні системи зберігання забезпечують використання складських площ із найбільшою продуктивністю. Зменшення ширини між рядами стелажів дає змогу завантажити склади ще більшою кількістю вантажів. Специфіка стелажів класу А така, що після їхнього встановлення об’єм корисних площ зростає до 70% тільки завдяки скороченню ширини проходів між конструкціями. Процеси навантаження і розвантаження при цьому відбуваються безпосередньо в просторі стелажів.

Ось чому палетні стелажі для складу класу А набули великої популярності. Крім того, самі конструкції виконані зі сталі та мають високу міцність. А завдяки спеціальним ребрам жорсткості палети набувають високих міцнісних властивостей. За допомогою додаткових пристосувань можна підвищити експлуатаційні характеристики конструкцій, такі як довговічність і безпека.

Можна виділити низку переваг стелажів класу А, які впливають на загальну ефективність складської логістики:

 • простота, надійність і безпека
 • скорочення витрат на електроенергію завдяки ефективному використанню простору приміщення.
 • скорочення кількості одиниць вантажно-розвантажувальної техніки
 • зростання швидкості операцій із завантаження та вивантаження
 • відмінна оглядовість вмісту стелажів
 • у зберіганні задіюється не тільки площа, а й висота приміщення
 • легкий доступ до будь-якої одиниці зберігання
 • висока стійкість до деформацій унаслідок навантажень
 • контроль над вантажами з критичними термінами зберігання
 • можливість розміщення різних вантажів на одному ярусі
 • інтеграція з традиційними системами зберігання

Переваги стелажів класу А

Одним із ключових чинників купівлі обладнання від виробника є прийнятна вартість. Палетні стелажі класу А від виробника Антес Плюс коштують дешевше, ніж у середньому по ринку.

“Антес Плюс” може запропонувати хорошу ціну завдяки тому, що весь ланцюжок поставок оптимізовано, відсутні торгові посередники. Купівля палетних стелажів для складу класу А – вигідне і практичне рішення для приміщень із великою площею. Також дані системи зберігання знаходять застосування в логістичних центрах і вантажних терміналах, де присутній високий вантажообіг і зберігаються різнотипні вантажі.

Висотні палетні стелажі дають змогу оптимізувати корисні площі, водночас забезпечити надійне зберігання, облік і зручний доступ до вантажів.

Відмінні риси:

 • використання під зберігання різних вантажів, варіативність конструкції
 • висока швидкість монтажу і демонтажу
 • доступність вантажів у будь-який момент
 • додаткові елементи дають змогу зібрати систему з різними технічними та вантажопідйомними параметрами під будь-яку висоту і ширину
 • можливість організації за допомогою настилів і полиць зберігання негабаритних вантажів
 • легка експлуатація

Палетні стелажі для складу класу А – зручна і дійсно проста конструкція з підвищеною довговічністю. Різна комбінація деталей дає змогу організувати грамотне зберігання товарів на складі, при цьому відповідає вимогам високої якості.

Компанія Антес Плюс пропонує замовити палетні стелажі класу А в Україні на вигідних умовах. Наше виробництво розраховане на випуск конструкцій з різними параметрами для обладнання складів будь-якої площі.

Палетні стелажі класу А від виробника “Антес Плюс”

Ми є виробником стелажної продукції, тому реалізуємо стелажні системи під замовлення. Фахівці Антес Плюс підберуть оптимальне рішення, як для типових, так і для нестандартних проєктів.

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально. Для виготовлення стелажів на замовлення ми враховуємо параметри вашого приміщення – його габарити і планування. Специфіка стелажів класу А дає змогу враховувати інтенсивність експлуатації та особливості вантажів, що зберігаються.

Крім цього, ми можемо відзначити свої сильні сторони:

 1. У виробництві стелажів використовуємо високоякісний металопрокат.
 2. Гарантуємо надійність, якщо було дотримано всіх норм під час встановлення обладнання.
 3. Виробляємо стелажі та аксесуари до них.
 4. Виконуємо замовлення за індивідуальними вимогами клієнта.
 5. Виконуємо модифікацію стелажів після складання, якщо це необхідно.

Варто сказати про незначні недоліки палетних стелажів для складу класу А. Палети мають відносно високу вартість, мають обмеження на глибину каналу та габарити вантажів. І, незважаючи на це, ця стелажна система є найбільш вигідною з економічної точки зору.

Якісні характеристики палетних стелажів класу А від виробника Антес Плюс дають змогу вийти на швидку окупність. Водночас витрати на сервісне обслуговування і ремонт мінімальні. Наша служба технічної підтримки компетентно й оперативно допомагає вирішувати хвилюючі питання.

Компанія Антес Плюс – надійний виробник стелажного обладнання.

Як замовити палетні стелажі класу А в Україні

Палетні стелажі найбільш поширені конструкції для складського зберігання великогабаритних і великовагових вантажів. З їхньою допомогою вдається використовувати корисні площі по максимуму.

Антес Плюс займається виготовленням висотних палетних стелажів. Їх основним призначенням є зберігання піддонів із вантажем. У нас ви можете замовити палетні стелажі класу А в Україні. Параметри висоти, глибини і посилення рам обговорюються індивідуально.

Головні переваги роботи з нами:

 • багаторічний досвід роботи (з 1999 р.)
 • доступна вартість
 • контроль якості на етапах виробництва, встановлення та обслуговування
 • тільки індивідуальний підхід
 • професіоналізм

Наші фахівці запропонують і підберуть саме ту конструкцію, яка відповідатиме вимогам вашого бізнесу. Можливе виготовлення стелажів за оптимальну вартість. Але навіть і в цьому випадку ви отримуєте першокласну якість і компетентну підтримку фахівців.

Палетні стелажі класу А від виробника “Антес Плюс” – надійний помічник у вашому бізнесі.

Конструкцію основних елементів стелажів див. у розділі
Загальні технічні умови
.

Антес Плюс