☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Односторонні консольні стелажі

Грамотна організація складу вимагає раціонального розподілу корисного простору. Для цього служать складські стелажі. На них здійснюється раціональний розподіл вантажів і товарів. Удосконалення конструкцій зусиллями сучасного виробництва дає змогу створювати проєкти складського обладнання, які ідеально підходять під конкретні умови експлуатації. Завдяки цьому вдається організувати успішне зберігання і легкий доступ до одиниць вантажу в процесі навантажувальних робіт.

Конструкція односторонніх консольних стелажів

Вироби є збірно-розбірною конструкцією, яка складається з:

 • щонайменше з двох вертикальних стійок, їхня висота може сягати 6 м
 • несучих консолей
 • стяжок
 • хрестовини жорсткості

Елементи односторонніх консольних стелажів для зберігання покриваються захисною фарбою. За бажанням замовника можливе забарвлення в будь-який відповідний колір.

Особливістю конструкції є те, що її вантажопідйомність може варіюватися залежно від нагальних завдань. Крім того, завдяки простому монтажу можливе самостійне перепланування.

Односторонні консольні стелажі для зберігання закріплюються до поверхні підлоги болтами, що забезпечує надійність установки. Такий спосіб кріплення гарантує високий рівень безпеки в процесі експлуатації.

Конструкція консольних стелажів заснована на головному структурному елементі – вертикальній стійці. Вертикальні стійки і основа утворюють каркас. За типом конструкції виділяють 2 різновиди систем зберігання.

ОдносторонніДвосторонні
Так звані Г-подібні моделі призначені для встановлення вздовж стін. Вони вирізняються підвищеною несучою здатністю. Підходять для складування металопрокатних виробів і дерев’яного бруса.Т-подібні варіанти консольного стелажа дають змогу ефективно використовувати доступний складський простір для максимального завантаження. Вантаж розміщується по обидва боки установки.

Крім того, обидва види мають рівні, які утворюються несучими консолями. Вони можуть регулюватися на необхідну висоту.

Замовити односторонній консольний стелаж можна як у базовій комплектації, так і з аксесуарами.

Основні компонентиАксесуари
Несуча стійка. Вона виготовляється з профілю з перфорацією. Не має стиків по всій висоті, що забезпечує високу навантажувальну здатність. Несучі консолі можуть встановлюватися на відстані в 100 мм, забезпечуючи потрібну висоту полиць.Кути опорних стійок (закруглені). Перешкоджають отриманню травм персоналом складу
Несучі консолі. З’єднані зі стійкою болтовим способом. Від товщини профілю консолі залежить її здатність витримувати навантаження.Обмежувальні штирі та пластини. Не дають змоги виробам скочуватися зі своїх місць і падати
Хрестовина жорсткості. Має регульовану поздовжню стяжку. Для середніх значень навантаження одна хрестовина достатня на 5-6 прольотів.Перемички – розташовуються між несучими елементами, служать для зберігання палет
Поздовжня стяжка. Її основна функція – розпірка між стійками, довжина якої визначається розміщеним на зберігання вантажем.Настили – виконують функцію полиць

Залежно від індивідуальних побажань замовника комплекти постачання можуть бути доповнені необхідними аксесуарами.

Односторонні консольні стелажі для зберігання

Якщо стоїть завдання організувати зберігання довгомірних вантажів, то тут якнайкраще підійдуть консолі. Конструкція односторонніх консольних стелажів адаптована під розміщення великогабаритних виробів, таких як:

 • труби
 • плити
 • металопрофілі та смуги металопрокату
 • кабелі та короби для електричної проводки
 • різний листовий матеріал (ДСП, гіпсокартон, листи металу)
 • вироби в рулонах (ковролін, лінолеум, плівки)
 • пиломатеріали, брус
 • плінтуси, куточки, лиштви

Конструкція односторонніх консольних стелажів дає змогу ефективно зберігати матеріали. При грамотній організації можна здійснити щільне укладання вантажів, що підвищить віддачу з кожного метра простору. Консольні системи найбільш популярні в складській справі завдяки своїй швидкій окупності.

Односторонні консольні стелажі для зберігання вирізняються високою несучою здатністю. Вони довговічні та прості в монтажі завдяки болтовому кріпленню. Крім того, вони мають незаперечну перевагу, якщо йдеться про зберігання довгомірних виробів. Довжина конструкції може бути будь-якою і залежить від можливостей складського приміщення. Наявність ярусів дає змогу організувати сортування вантажів за характеристиками кольору, розміру, ваги та іншими параметрами. До всіх одиниць забезпечується прямий доступ.

Замовити односторонній консольний стелаж

Стелажне обладнання широко застосовується в різних сферах. Консольні варіанти найбільш оптимальні у вирішенні питання організації зберігання довгомірних, великогабаритних і нестандартних вантажів.

Замовити односторонній консольний стелаж варто, якщо необхідно обладнати зберігання на:

 • склад
 • у виробничих цехах
 • у логістичних центрах

Перед покупкою потрібно розібратися, яка конструкція одностороннього консольного стелажа підійде під конкретні завдання. Оскільки під час розміщення однотипних і різноманітних вантажів будуть потрібні дещо відмінні варіанти збірки. Визначитися з вибором допоможуть фахівці нашої компанії. Багаторічний досвід і професіоналізм допоможе вирішити таке завдання, як вибір варіанту виконання.

У деяких ситуаціях, коли дозволяє висота стель у приміщенні, найкращим рішенням стане замовлення одностороннього консольного стелажа з максимальною висотою. При цьому необхідно мати у своєму розпорядженні відповідне вантажно-розвантажувальне обладнання. У разі відповідності умовам ви купуєте не тільки надійне обладнання, а й істотно оптимізуєте складські площі.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо звертатися до наших фахівців за консультацією. Ви отримаєте всю необхідну технічну інформацію.

Антес Плюс