☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Мобільні стелажі

Часто можна зіткнутися з проблемою нестачі складських площ. Яке рішення вжити в цій ситуації? Прекрасним виходом стане придбання універсальних мобільних стелажів. Вони впишуться у вже сформований складський простір. При цьому з’являються додаткові можливості зберігання вантажів. Завдяки простоті встановлення металеві стелажі широко застосовуються на найрізноманітніших об’єктах.

Мобільні стелажі – принцип роботи

Головна особливість такого виду стелажів у їхній мобільності. У разі потреби вони легко пересуваються в нове місце. Тим самим створюється можливість легкого доступу до розташованих на полицях вантажів.

Встановлення стелажів у приміщенні відбувається таким чином, щоб використовувати корисний простір найрозумніше. Конструкції розподіляються по всій площі, залишаючи лише один вільний прохід.

Основна перевага мобільних стелажів у їхній мобільності та місткості. З їхньою появою на складі значно підвищується щільність складування товарів. Ефективність складу збільшується щонайменше вдвічі. А це суттєвий показник, здатний підвищити доходи. Тому власники складів і логістичних центрів хочуть купити мобільні стелажі в Україні.

Мобільні вироби виготовляються зі сталі. Конструкція складається зі стійок рам і балок складування. Для підвищення стійкості стелажі протягують діагональними стяжками. Корпус додатково оснащується колесами або рейками. Вибір варіанту пересування стелажа обумовлюється на стадії розроблення проєкту, оскільки залежить від специфіки приміщення, де буде використовуватися обладнання.

Під час виготовлення мобільних стелажів враховується принцип роботи на складі. Стійки виробів перфоровані з кроком 50 мм, завдяки чому вдається розміщувати полиці зберігання на необхідних рівнях. Фіксація траверс до стійок здійснюється за допомогою кронштейнів. Загалом, конструкції збираються легко.

За бажання купити мобільні стелажі в Україні у виробника з’являється можливість облаштувати фальшпанелі, встановити обмежувачі та механізми, що зменшують ймовірність перекидання обладнання. Також передбачено оснащення електричним приводом або ручним керуванням.

Зустріти пересувні стелажі можна в найрізноманітніших приміщеннях:

  • торгові об’єкти
  • архіви
  • бібліотеки
  • держустанови
  • медичні установи
  • проектні організації

Чому так популярні мобільні стелажі – принцип роботи дає змогу використовувати їх у найширшому спектрі. На них легко забезпечити зберігання різних товарів і вантажів. Якщо говорити про офісні та архівні установи, то стелажі чудово впораються з документами та друкованою продукцією. Також полиці дуже зручні для розміщення товарів медичного профілю, побутової хімії, одягу та взуття.

Основні переваги мобільних стелажів

Компанія “Антес Плюс” має досвід виготовлення металевих пересувних стелажів. У нас можна замовити мобільні стелажі, які допоможуть розв’язати проблему нестачі площ під зберігання. Пересувні конструкції незамінні в складських приміщеннях з обмеженою площею, в архівах, поліклініках, ВНЗ.

Під установку стелажів потрібно вдвічі менше простору, ніж для стаціонарних установок. Річ у тім, що для розміщення кількох одиниць буде достатньо всього одного проходу.

Розглянемо основні переваги мобільних стелажів.

ПеревагаОпис
Швидке встановленняВстановлення збірно-розбірних конструкцій займає мінімум часу
Велика вантажопідйомністьЗдатність стелажів витримувати значну вагу залежно від особливостей конструкції.
Зручність використанняЗа допомогою електричного приводу і ручкою штурвала забезпечується легке управління пересуванням навантажених секцій.
БезпекаЗавдяки комплектації систем стопорними механізмами виключається ризик мимовільного руху.
БагатофункціональністьЗавдяки наявності перфорації у вертикальних опорах можна регулювати висоту полиць до необхідного рівня.

Не можна обійти увагою ще одну з основних переваг мобільних стелажів – лаконічне зовнішнє виконання. Продукція нашого виробництва вирізняється сучасним дизайном і впишеться в будь-який інтер’єр.

Де найкраще купити мобільні стелажі в Україні

За допомогою пересувних конструкцій вдається організувати ефективне зберігання в приміщеннях, обмежених невеликою площею. З метою вирішити проблему браку вільного місця варто звернути увагу на мобільні стелажі.

Фахівці “Антес Плюс” займаються розробкою проєктів, спрямованих на оптимізацію зберігання. Одне із вдалих рішень – мобільні стелажі, принцип роботи яких спрямований на нарощування складських потужностей. Пересувні конструкції за багатьма параметрами перевершують стаціонарні системи.

Ефективна мобільна система дає змогу зберігати великий обсяг вантажів на обмеженій території. При цьому зберігається вільний доступ до всіх піддонів і полиць. Монтаж мобільних рядів проводиться таким чином, що залишається вільним тільки один прохід. Таким чином, уся корисна площа стає задіяною.

Завдяки цій особливості мобільні стелажі знайшли широке застосування на об’єктах найрізноманітнішого профілю. Рішення про купівлю мобільних стелажів в Україні принесе користь вашому бізнесу.

“Антес Плюс” гарантує високу якість продукції та професійний підхід. Мобільні стелажі власного виробництва відповідають прийнятим стандартам якості. Крім того, ми можемо запропонувати конкурентну ціну за рахунок відсутності посередників.

Наші переваги:

  • власне виробництво
  • кваліфікований штат
  • доступні ціни, індивідуальний розрахунок
  • стислі терміни поставки готового обладнання

Звертайтеся до наших фахівців для розрахунків і розробки індивідуального проєкту.

Антес Плюс