☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Мезоніни на палетних стелажах

Мезонін на палетних стелажах – система багаторівневих стелажів для складу. Конструкція складається з металевих стелажів і міжповерхових настилів. Основна функція систем – зберігання великогабаритних вантажів великої ваги. Крім того, встановлення конструкцій дає змогу організувати раціональне використання робочого простору складу за наявності високих стель.

Де використовується палетний мезонін

Мезоніни на основі палет найчастіше використовують для зберігання великовагових вантажів великих розмірів. Конструкція ґрунтується на несучих балках з полицями, що їх доповнюють. Підлоги виконують роль проходів до приєднаних ярусів. Від розмірів вантажів залежить розмір проходів. Вони можуть бути розширені з метою безперешкодного переміщення.

Відмінною особливістю мезоніну на палетних стелажах є його здатність інтегруватися з будь-якими типами систем для складу, навіть із консольними. Наприклад, на верхньому рівні з відкритим майданчиком можна розташувати прості поличні стелажі. На них зручно організувати зберігання дрібних вантажів, укомплектованих у коробки. Завдяки комбінації різних систем вдається зібрати багатофункціональну конструкцію і тим самим отримати максимальну віддачу від складського простору.Мезоніни на палетних стелажах | 1

Багатоповерхові конструкції можна встановлювати відразу на підлогу. В іншому випадку передбачено встановлення на мезонін, завдяки чому вдається отримати універсальну зону для зберігання.

Стандартний палетний мезонін має такі характеристики:

 • з його допомогою легко збільшити кількість поверхів для комплектування
 • розрахований на використання з дерев’яними, ґратчастими, сталевими та сітчастими полицями
 • можливість організувати зберігання по всій висоті приміщення
 • оптимізація корисних площ
 • комплектація вантажів на декількох поверхах
 • великий вибір додаткових конструктивних елементів для зручної роботи: сходи, палетні ворота, перила
 • зручний монтаж освітлення та протипожежної системи

Палетний мезонін допомагає створювати маршрути для ручної комплектації вантажів на всіх рівнях завдяки наявності в конструкції пішохідних містків. Особлива структура установки передбачає варіанти створення декількох рівнів і незалежних маршрутів переміщення персоналу. Збір товару здійснюється як зі встановлених кріплень (наприклад, одяг), так і з розташованих на стелажах коробів і ящиків.Мезоніни на палетних стелажах | 2

Купити мезоніни на палетних стелажах від виробника

Мезонінні конструкції істотно підвищують ефективне використання приміщення. За бажанням можна подвоювати і навіть потроювати площу за допомогою адаптації верхніх рівнів під складську зону.

Переваги Недоліки
Можливість використовувати приміщення з високими стелями Встановлення додаткового освітлення
Доступ працівників складу до будь-якого вантажу Вимоги до якості підлоги
Корисна площа складу збільшується пропорційно кількості ярусів Висока вартість установки

Наявність на ринку складських систем зберігання палетних мезонінів, безумовно, дає великі переваги при плануванні ефективного складу або логістичного центру. Встановлення мезонінних конструкцій дає змогу:

 • заповнити приміщення у висоту по максимуму
 • розширити асортимент вантажів
 • створити комбіновану систему зберігання

У практиці складського зберігання став використовуватися підхід, за якого на різних поверхах організовано різні типи складування.

Досить купити мезоніни на палетах від виробника й укомплектувати конструкцію під індивідуальні завдання. Мезоніни на палетних стелажах | 3Максимально можлива висота одного рівня може доходити до 5 метрів. У таких умовах легко встановити додаткові системи зберігання, наприклад, стелажі. При цьому потрібно враховувати допустиме навантаження на кожному з поверхів конструкції.

В основі конструкції мезоніну на палетних стелажах профілі різного перетину зі стійкістю до деформацій. У процесі розрахунку навантаження слід орієнтуватися на параметри перетину.

Для забезпечення максимальної стійкості всієї конструкції інженери “Антес Плюс” використовують спеціальне ПЗ. З його допомогою вдається розрахувати оптимальні параметри для кожного елемента конструкції. Ось чому так важливо купити мезонін на палетних стелажах від виробника. Разом із якісними системами організації зберігання ви отримуєте компетентний аналіз і грамотно прорахований проєкт.

Крім планування враховується також цілий перелік параметрів:

 • допустиме навантаження на одиницю площі
 • який тип підлоги в приміщенні
 • оптимальна висота поверху мезоніну
 • тимчасові навантаження (навантажені візки, персонал)
 • параметри несучих і другорядних балок
 • додаткові фактори

У кожному проєкті враховуються всі допуски і коефіцієнти безпеки.

Для забезпечення можливості раціонального використання простору варто купити мезоніни на палетних стелажах від виробника “Антес Плюс”. Наша компанія має багаторічний досвід у проєктуванні та виробництві мезонінних установок під приміщення з різними характеристиками. У будь-якому разі палетна конструкція виграє за своїми перевагами на тлі традиційних рішень.

Як організовано роботу на складі

Мезоніни на палетних стелажах збираються з оцинкованих стійок, настилів та інших елементів. Фіксація установки до підлоги проводиться за допомогою анкерних болтів. Якісне закріплення мезоніну створює безпечні умови для пересування персоналу з навантаженими піддонами.

Для зручного підйому працівників складу разом із вантажами на верхні поверхи установки використовуються спеціальні сходові прольоти. Для збереження безпеки під час руху вантажів і візків по периметру конструкції встановлюються огорожі.Мезоніни на палетних стелажах | 4

Комплектація вантажів на верхніх поверхах організовується за допомогою штабелерів і складських навантажувачів. Потім вантаж прямує через ворота, які можуть бути трьох типів: розпашні, коромислові або зсувні. Уже після вертикального спуску/підйому товарів співробітники складу розподіляють їх по горизонталі з використанням візків.

Передбачається захист конструкцій від зіткнення зі спецтехнікою. За допомогою відбійників і обмежувачів руху вдається регулювати переміщення транспорту. Допомагає в цьому також спеціальна розмітка і встановлення інформаційних знаків.

Мезоніни на палетних стелажах | 5
Антес Плюс