☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Мезонін складський

Мезонін складський від виробника

Мезонінні системи зберігання – це багатоповерхові стелажні конструкції, які застосовуються на складах і в логістичних комплексах для компактного розміщення вантажів. Використання мезонінних стелажів стане найкращим рішенням для приміщень із високими стелями. Завдяки встановленню багатоповерхових конструкцій складський простір задіюється по максимуму.

Мезонін складський удосконалює роботу складу

Мезоніни вигідно відрізняються від стелажів інших типів, оскільки забезпечують безперешкодний доступ до будь-якої комірки зберігання. При цьому розміщення вантажів може бути як палетне, так і поличне.

Здебільшого на мезонінах розміщують товари, що передбачають ручний тип обробки. Однак варто зауважити, що конструкція здатна витримувати вагу гідравлічних возів, електрокарів або штабелерів.

Прагнення до вдосконалення складського обладнання спрямоване на оптимізацію робіт на складі. Завдяки сучасному обладнанню вдається використовувати площі приміщень по максимуму. Ефективність складу збільшується зі складським мезоніном щонайменше вдвічі.

Робота з вантажами також стає більш організованою і зручною.

Чудовим рішенням стало впровадження в діяльність складів багаторівневих стелажних систем. Конструкції мезонінного типу зібрані з металевих елементів. Для зручності експлуатації вони доповнюються сходовими прольотами, огороджувальними поручнями і проходами між стелажами.

Купити складський мезонін можна в нашій компанії. Ми пропонуємо різні варіанти конструктивних рішень мезонінних систем, адаптованих під будь-які вантажі та розмір приміщення.

Що таке складський мезонін?

Мезонінні стелажі являють собою багаторівневу систему зберігання. Стелажі такого типу були спеціально розроблені з метою найбільш повного використання простору складських приміщень. У цьому рішенні й полягають основні переваги системи. Металеві багатоярусні стелажі дають змогу не тільки зберігати вантажі, а й служать основою (підлогою) для верхніх поверхів.

Виробництво мезонінних систем здійснюється в суворій відповідності до потреб конкретного приміщення. Також враховуються характеристики вантажів, що розміщуються на зберігання. Тому стелажі оснащуються додатковими допоміжними елементами для зручності переміщення.

Як підібрати складські мезоніни? Вони стануть ідеальним рішенням для приміщень, де висота стель понад 4 метри. Так, наприклад, двоярусний стелаж збільшує корисну складську площу вдвічі.

Мезонін складський дає змогу організувати одночасне зберігання товарів як на піддонах, так і в ручному доступі. Так, поличний мезонін дає змогу виконувати вантажно-розвантажувальні роботи одночасно на кількох ярусах. У цьому разі використовуються ручне завантаження і навантажувальна техніка. При цьому, робота на різних поверхах проводиться в безпечному режимі з легким доступом.

Основні переваги системи

Мезонінні конструкції розширюють можливості складу. З їхньою допомогою вдається задіяти висоту приміщення з максимальною користю. Встановлення додаткових поверхів збільшує складські зони. Таким чином, ефективність складу збільшується зі складським мезоніном у 2-3 рази за рахунок розширення корисних площ.

Конструкції можуть бути встановлені як на всій території складу, так і тільки на окремих його частинах. Найкраще рішення для оптимізації наявних площ – купити складський мезонін у Києві.

Переваги:

 • підвищення коефіцієнта корисного використання складських площ понад 90%
 • легкий доступ до товарів на всіх рівнях конструкцій без використання складської спецтехніки
 • можливість незалежного обслуговування кожного рівня
 • оптимальне використання складського простору в разі спільної організації зон для зберігання і для обробки продукції
 • за необхідності організація на будь-якому з поверхів на базі конструкцій додаткових складських, офісних і навіть виробничих приміщень
 • можливість оперативного створення багаторівневого складського комплексу, для якого не знадобляться спеціальні дозволи і витратні будівельні роботи (організація приміщення в приміщенні)
 • з урахуванням конструктивних особливостей системи можна зробити швидке розширення, зміну або перенесення конструкції, а також її встановлення на новому місці

Мезонін складський – це збірно-розбірна система, що повністю демонтується, для якої допускається повторне використання. Завдяки цьому можна, в разі потреби, змінювати структуру стелажів, їхні розміри та розміщення.

Ефективність складу збільшується зі складським мезоніном як мінімум удвічі

Мезонінні стелажі завдяки своїй конструкції дають змогу збільшити об’єми складу у висоту, що дає хороший економічний ефект від їх використання:

 • дають змогу подвоїти корисну площу як мінімум удвічі
 • забезпечують доступність до вантажів з різних сторін стелажа
 • підбір нестандартних розмірів і варіантів збірки до конкретних потреб
 • одночасне розміщення великогабаритних вантажів з дрібними або фасованими товарами
 • сумісність з іншими стелажними системами

Будь-який індивідуальний проєкт мезоніну можна укомплектувати підлоговими покриттями на вибір, а також захисними огорожами, поручнями та сходовими прольотами.

Окремо варто відзначити найістотнішу перевагу, яку ви отримаєте, використовуючи мезоніни – це економія місця. Можливість встановлення фальшпідлог, які збільшують корисні площі.

Крім того, тепер можна відмовитися від кількох окремих приміщень і створити незалежні зони на одному складі. Наприклад, перший поверх можна використовувати для комплектації замовлень, а другий і наступний поверхи адаптувати під зберігання. Як наслідок – виходить суттєва економія на витратах.

Завдяки розробці проекту, що адаптується під кожен конкретний склад, вдається поліпшити маневреність складської техніки. Як підібрати складський мезонін, якщо будівля має внутрішні обмеження і нестандартні параметри? Виготовлені на замовлення системи прекрасно вбудовуються в будь-які приміщення зі своїми специфічними особливостями, тим самим усі площі будуть задіяні.

Що таке складський мезонін? Це ще й універсальність, якою вирізняються ці системи. Різноманітні профілі, типи підлог і кілька варіантів оздоблення дають змогу створювати конструкції, які надалі використовуватимуть на складах, у майстернях і виробничих центрах.

Основні види мезонінів

Мезонінні стелажі для складу поділяють на три групи.

Тип

Опис

Майданчики (стелажі-антресолі)

Найпоширеніший різновид. Встановлення колон проводиться з максимально широким кроком для того, щоб використовувати простір під мезоніном для розміщення офісу, виробництва або нижнього ярусу складу.

Мезонін може мати до 5 ярусів.

Антресолі найчастіше використовують для зберігання негабаритних вантажів.

Поличковий

Класичний поличний мезонін. Найкраще підходить для складів, де присутня велика номенклатура товарів. Для кожної групи товарів при цьому потрібен окремий канал комплектації.

До цього типу можна віднести і мезоніни на основі фронтальних палет. Вони призначені для зберігання великогабаритних і важких вантажів, наприклад великі автозапчастини, архівні коробки тощо.

Суміщені системи

Основою для суміщених стелажів є фронтальні стелажі. Як правило, в нижній зоні зберігання використовують палети. А на верхніх ярусах розміщуються поличні стелажі. За таким принципом можна розподілити товарні групи в межах одного складу.

Крім того мезонінні стелажі можна розділити за способами компонування:

 1. Окремо стоять.

До цієї групи належать мезоніни на колонах. Платформи в кілька поверхів призначені не тільки для розміщення вантажів, а й для організації робочих зон.

Даний тип виробляється строго під замовлення через обов’язкові точні розрахунки.

 1. Навісні.

Інакше стелажі з цієї групи називаються палетними. Вони складаються з опорних балок і настилів. Застосовуються для розширення корисного простору за допомогою нарощування додаткових поверхів.

Як підібрати складський мезонін

Під час вибору багаторівневих конструкцій слід звертати увагу на такі моменти:

 1. Профілі конструкцій.

Їхня головна функція – здатність витримувати навантаження. Основні переваги системи, виготовленої на замовлення в нашій компанії, пов’язані з властивостями сталі. Стійки рам і траверси виготовляються зі сталі, мінімальні значення якої для стійок становлять 250-300 N/мм2, для траверс – 235-250 N/мм2.

 1. З’єднувальні елементи та металовироби.

Високі навантаження на конструкцію передбачають використання кріпильних елементів (болти, гайки, анкери) з підвищеними властивостями.

Для таких конструкцій рекомендується застосування метизів класу не нижче 8,8. Діаметр з’єднувальних болтів також має значення.

 1. Додаткові системи стійкості.

Слід зауважити, що в конструкціях використовуються елементи, які запобігають деформації та руйнуванню стелажних систем у випадках непередбачених зовнішніх впливів. В умовах активної експлуатації не виключені удари, наїзди механічних транспортних засобів, можливі сейсмічні явища.

Як такі засоби використовують так звані “вітрові стяжки” – хрестові вертикальні та горизонтальні тяжі, мембрани.

 1. Елементи захисту конструкцій.

З метою запобігання виникненню аварійних ситуацій унаслідок випадкових наїздів складської навантажувальної техніки, необхідно передбачити надійні захисти стійок стелажів. Обов’язкове встановлення колесовідбійників із фронтів мезонінів потрібне з тих боків, уздовж яких передбачається рух такої техніки.

Отже, ефективність складу збільшується зі складським мезоніном, захищеним надійними елементами.

 1. Антикорозійні властивості елементів конструкції.

Як антикорозійний захист стійок стелажів ми використовуємо високоякісну оцинковану сталь або полімерні (порошкові) покриття.

У разі використання в якості стійок оцинкованих профілів, слід звертати увагу на клас покриття. Найкращим є використання цинкового покриття зі щільністю 250-275 грам на м2.

Траверси стелажів покриваються, головним чином, порошковими фарбами. Ми використовуємо цю технологію, оскільки вона є оптимальною для цього виду виробів.

Варіанти виконання панелей

Між рядами мезонінних стелажів встановлюються підлогові панелі. Від того, які передбачаються навантаження, залежатиме вибір матеріалу для їх виготовлення. Підлогові панелі виготовляються з дерева або металу.

Найпоширеніші варіанти і матеріали виконання настилів полиць:

 • металеві складальні полиці
 • полиці ДСП з укладанням в один рівень із траверсами
 • полиці ДСП з укладанням зверху на траверси

Полиці з ДСП надійніший варіант. Також вони істотно відрізняються в ціні по відношенню до металевих полиць. З недоліків можна назвати ризик порушення пожежної безпеки. Проте це питання можна окремо узгодити з відповідними інстанціями.

Крім того, може насторожити низька міцність і стійкість матеріалу ДСП. Але, як показує досвід, навіть за певного обсягу заміни в процесі експлуатації пошкоджених полиць на нові, загальні витрати під час використання ДСП однаково будуть нижчими, ніж під час застосування металевих полиць.

У більшості випадків оптимальним поєднанням є такі рішення:

 • настили каркаса – металеві оцинковані решітки;
 • матеріал полиць – плити ДСП.

Мезонінні конструкції відповідають світовим нормам безпеки

Для забезпечення стійкості та надійності всієї конструкції використовують спеціальні розрахунки. За допомогою професійного ПЗ створюють проєкт мезоніну, в якому враховують усі елементи стелажної установки. Для створення проєкту враховуються такі чинники:

 • передбачуване навантаження кг/м2
 • тип підлоги в приміщенні
 • необхідна висота поверху мезоніну
 • кількість несучих і другорядних балок
 • наявність/відсутність перешкод або планування приміщення
 • здатність витримувати тимчасові навантаження
 • особливі специфікації

У кожному проєкті в обов’язковому порядку враховуються коефіцієнти безпеки, допуски і правила розрахунків.

Готова стелажна система забезпечується технічною документацією із зазначенням технічних параметрів.

Де купити складський мезонін у Києві

“Антес плюс” виконує повний комплекс послуг від виготовлення до встановлення.

Ми займаємося розробкою технічного рішення, готуємо схему оптимальної установки, а потім збираємо і монтуємо конструкцію на об’єкті замовника. Замовити мезонін складський у нашій компанії легко – достатньо зателефонувати.

Наші фахівці завжди запропонують найбільш підходящий варіант рішення і врахують ваші вимоги.

Що таке складський мезонін?

 • оптимальне використання складських площ
 • простота масштабування конструкції
 • економічна вигода
 • зручність і безпека в організації роботи складу

Компанія “Антес Плюс” пропонує різні варіанти конструктивних рішень багатоповерхових стелажів, призначених для зберігання різних вантажів. Ви можете купити складський мезонін у Києві у перевіреного виробника. Наші фахівці мають багаторічний досвід із розроблення та реалізації проєктів будь-якої складності. Бригада професійних монтажників надасть допомогу в доставці та встановленні стелажного обладнання.

Купити складські мезоніни в Києві за найкращими цінами можна в компанії “Антес Плюс”. Наша компанія добре зарекомендувала себе на ринку складського обладнання. Надійна організація зберігання – наше професійне завдання.

Як замовити мезонін складський

Перш ніж замовити мезонін для складу, потрібно знайти надійного виробника. Оснащення складських приміщень багаторівневими стелажами завдання не з простих. Компанія “Антес Плюс” ставиться до виробництва та встановлення складського обладнання з усією відповідальністю. У такому серйозному питанні, як організація роботи складу, потрібен тільки професійний підхід. Тому для замовлення мезоніну складського достатньо зателефонувати за нашими телефонами.

Не варто купуватися на низьку ціну. Даний тип стелажів витримує серйозні навантаження, що є основною перевагою системи. При цьому обладнання має залишатися безпечним і надійним. Крім того, варто врахувати, що вартість вантажів, що розміщуються на зберігання, багаторазово перевищує вартість стелажів. Економія на мезонінних конструкціях може призвести до обвалення, псування товарів і обладнання, а також до виробничих травм.

Що таке складський мезонін? Це, перш за все, надійність і безпека. Не варто на них економити.

Після подачі заявки наш фахівець зробить детальне обстеження приміщення, де буде встановлена конструкція. Якщо ви все ще думаєте, як підібрати складський мезонінспівробітники “Антес Плюс” запропонують кілька варіантів на вибір.

У проєкті враховуються параметри приміщення, стан підлогового покриття та специфічні вимоги замовника. У розрахунок беруться передбачувані навантаження на стелажі, а також логістика складу та обсяги поставок.

Несуча здатність мезонінів складських, вироблених нашою компанією, підтверджується багаторічними випробуваннями в реальних умовах.

Уся наша продукція отримує технічний паспорт із зазначенням технічних характеристик, умов експлуатації, допустимого граничного навантаження на елементи конструкції та особливості приміщення.

Замовити мезонін складський за розумною ціною можна в нашій компанії. Ми є виробниками і маємо багаторічний досвід у виробництві складських стелажів.

Мезонинные стеллажи (мезонин складской)
Мезонинные стеллажи (мезонин складской)
Мезонинные стеллажи (мезонин складской)
Мезонинные стеллажи (мезонин складской)

Багатоповерхові стелажні конструкції, промислові платформи, мезоніни застосовують на складах, у яких логістика базується на зберіганні та обробці великого обсягу вантажів у роздрібній тарі.

Основні переваги системи:

 • Мезинін дає змогу збільшити коефіцієнт корисного використання простору понад 90%;
 • Доступ до розміщення товарів на всіх рівнях стелажних конструкцій без застосування спеціалізованої складської техніки;
 • Можливість незалежного обслуговування працівниками складу кожного рівня, як окремого;
 • Оптимальне використання об’єму складського приміщення за одночасної організації зон зберігання та обробки продукції;
 • Можливість відносно оперативного створення багатоповерхового складського комплексу без отримання спеціальних дозволів і ведення складних будівельних робіт (приміщення в приміщенні);
 • Можливість організації на базі конструкцій (на будь-якому поверсі) додаткових складських, виробничих, офісних та інших робочих приміщень;
 • З огляду на конструктивні особливості системи (такі конструкції є, як правило, збірно – розбірними), створюється можливість швидкого розширення, зміни або перенесення конструкції, і її установки на новому місці.

Конструкцію основних елементів стелажів див. у розділі Загальні технічні умови.

Антес Плюс