☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Легкі універсальні стелажі

Універсальні стелажі завжди стануть у нагоді в офісах, на невеликих складах, у магазинах, архівах, а також у гаражах і підсобних приміщеннях. Найчастіше стелажі використовують для зберігання різнорідних предметів, папок з документами і неважких вантажів.

Основні переваги легких універсальних стелажів

Цей тип стелажів є найоптимальнішим варіантом для складських приміщень різного профілю, оптових баз і логістичних центрів.

Вироби являють собою універсальні конструкції з металу, на яких розміщуються всілякі вантажі з вагою, що досягає 200 кг на рівень. Вони розрізняються за розмірами і способом кріплення полиць.

Довговічні та стійкі конструкції можуть бути адаптовані під особливості конкретного приміщення. Також їх можна встановлювати в ряди або в лінії, а також у варіанті “спина-до-спина”. Кріпляться вироби між собою зчіпками або болтами. У разі встановлення по лінії із застосуванням універсальної кріпильної системи вдається зменшити кількість несучих стійок.

Головною перевагою легких універсальних стелажів є можливість розміщувати на них вагу до 200 кг у розрахунку на одну полицю. До того ж вироби можна укомплектувати спеціальними елементами, наприклад, добірними ДСП-настилами. А за допомогою встановлення спеціальних балок стає можливим зберігання автомобільних шин.

Чим легкі універсальні стелажі привабливі:

  • багатопрофільне застосування
  • зручне транспортування
  • просто і легко збираються (відсутні допуски під час монтажу)
  • швидке встановлення і демонтаж
  • доступна зміна висоти ярусів

Широка сфера застосування легких універсальних стелажів робить можливим зберігання як габаритних вантажів, так і невеликих предметів, організованих у контейнери або коробки.

Крім лаконічного і зовнішнього вигляду конструкції досить прості в збірці. Полиці на зачепах легко переміщуються вертикально з певним кроком. Можна купити легкі універсальні стелажі будь-якого розміру з урахуванням побажань замовника. Варіативність вантажопідйомності також регулюється.

Зазначена в описі вантажопідйомність розрахована на статичні навантаження. Перевищення зазначеної норми може негативно позначитися на цілісності стійок. Втрата стійкості стелажа загрожує його обваленням і пошкодженням вантажу, не кажучи про ризик отримати травми.

Дотримання правил експлуатації дасть гарантію того, що стелажі прослужать максимальний термін.

Купити легкі універсальні стелажі в Києві

Металеві вироби є легкозбірними конструкціями, що складаються зі стійок з перфорацією і траверс зберігання. Одна полиця здатна витримувати вантаж у середньому 75-300 кг.

Легкі універсальні стелажі чудово впишуться в інтер’єр квартири, дачі, а також будь-якого торгового залу. Лаконічний дизайн, спокійний сірий колір і компактність дають змогу помістити стелаж навіть у невеликому приміщенні.

“Антес Плюс” пропонує купити легкі універсальні стелажі від виробника. Вироби стануть у пригоді в офісі, в господарському приміщенні, на балконі. Істотний плюс конструкції – це відмова від з’єднань за допомогою болтів. Тому вироби досить легко збираються. І водночас вони прості та надійні в побуті. Стелажі чудово підійдуть для складування вантажів без використання вантажної техніки.

Найчастіше забарвлення – світло-сіре. На металеві вироби наноситься захисний полімер, але в деяких випадках елементи виконані з оцинкованої сталі. Завдяки цьому легкі універсальні стелажі добре переносять умови, несприятливі для металу.

Кожен стелаж, випущений на нашому виробництві, відповідає високим стандартам якості. Зручна збірка, транспортування і установка заслужено роблять легкі стелажі одним з найбільш популярних рішень для зберігання. Ергономічний дизайн дає змогу вписати стелажі в будь-який офіс, де на них зручно зберігати документи. Переваги легких універсальних стелажів стануть у пригоді в побуті: на них легко розмістити різні речі або зберігати консервацію. Стелажі дуже зручні як підставка для кімнатних рослин і розсади.

Варто звернути увагу також на вагу металевих виробів. Стелажі досить легкі, тому переїзд або перестановка не стануть обтяжливими.

Рішення купити легкі універсальні стелажі повністю себе виправдає. Недорогий і ергономічний виріб – прекрасний помічник у зберіганні різних вантажів.

Характеристики універсальних стелажів

Ці вироби є найдоступнішими варіантами систем зберігання з наявних. Широке використання цих моделей свідчить про універсальні експлуатаційні характеристики стелажів.

За потреби завжди можна швидко змінити висоту полиць або додати їхню кількість. На цьому переваги легких універсальних стелажів не обмежуються. Усі базові моделі можуть бути модернізовані додатковими елементами.

Багатофункціональні вироби мають такі характеристики, які є базовими і можуть бути змінені під індивідуальне замовлення.

ПараметрЗначення
Покриття полиць і стійокПолімерний порошок
Покриття куточків, підп’ятниківОцинковане
Товщина металу для стійок1,2-1,5 мм
Товщина металу для полиць0,6-0,7 мм
Висота несучих стійок1-3,5 м
Крок отворів для фіксації полиць у висоту100 мм
Ширина полиці0,4-1 м
Глибина полиці30, 40, 50, 60, 80 см
Рекомендоване навантаження на полицю75-200 кг

До будь-якого стелажа можливо додати необмежену кількість секцій. Зверніть увагу: граничне навантаження на раму залежить від положення першої полиці. У разі, якщо приміщення має нерівну підлогу, для стійки регулюються спеціальними опорами. Їх можна придбати окремо і вони не входять до базового комплекту. Усі вироби реалізуються в розібраному стані з повним набором кріплень.

Антес Плюс