☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Консольні стелажі

Консольные стеллажи
Консольные стеллажи
Консольные стеллажи
Консольные стеллажи
Консольні стелажі використовують для складування довгомірних, великогабаритних і нестандартних вантажів на спеціальних горизонтальних консолях. Фронтальне завантаження-розвантаження надає прямий доступ до кожної вантажної комірки, підвищуючи продуктивність складських операцій.

Для ефективного використання об’єму виробничих і складських приміщень виготовляють консольні стелажі двох видів: односторонні (з опорними Г-подібними стійками) і двосторонні (з опорними Т-подібними стійками). Односторонні консольні стелажі призначені для монтажу впритул до стіни і витримують значні навантаження. Двосторонні стелажі обслуговуються з обох боків. Вони мають більшу стійкість, оскільки навантаження рівномірно розподіляється на обидві сторони.

Консольні стелажі широко використовуються на оптових складах, у виробничих приміщеннях, металобазах, сховищах, майстернях, будівельних супермаркетах і господарських магазинах. Сфера застосування постійно розширюється, оскільки консольні стелажі володіють безумовними перевагами перед іншими конструкціями під час складування довгомірних вантажів (лісопильні матеріали, труби, профілі, ДСП, металопрокат, побутова техніка та багато іншого).

Конструкцію основних елементів стелажів див. у розділі Загальні технічні умови.

Антес Плюс