☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Інформація про компанію

ТОВ “АНТЕС ПЛЮС” пропонує повний комплекс послуг із проєктування, виробництва та встановлення стелажного обладнання на складах, у логістичних комплексах, у розподільчих центрах, у приміщеннях офісів і магазинів.

Стелажі для зберігання палет виробляють і постачають споживачам із 1999 р., вони вирізняються високою надійністю, швидкістю та зручністю складання і перевстановлення рівнів у процесі експлуатації.

На підставі стандартних компонентів ми виробляємо і встановлюємо:

Досвід і професійна підготовка наших менеджерів, інженерів і робітників дають змогу в найкоротші строки забезпечити потреби наших замовників у необхідному якісному стелажному обладнанні (зокрема, унікальні та нестандартні інженерні рішення для складу).

Понад 16 років успішної роботи дають змогу позиціонувати компанію “АНТЕС ПЛЮС” як одного з провідних виробників стелажного обладнання на українському ринку.

За багато років роботи “АНТЕС ПЛЮС” вдалося завоювати довіру багатьох відомих українських і зарубіжних компаній, серед яких такі як:
“DHL”, “Асканія Авто”, “АТ-Інжиніринг”, “Баварія Моторс”, “Бліц Пак”, “Бориваж”, “Будпостач”, “Візард”, “Валмі”, “Велика Кишеня”, “Вінницяпобутхім” (Вінницький Лотос), “Гассиб”, “Дніпросталь”, “Дніпро Моторс”, “Євромарт”, “Західна молочна група”, “ІВЕКО”, “Імпортофіс”, “ІТС Україна”, “Луна Пак”, “Макрохім”, “Меблеві технології”, “МТС”, “Ніжинський молокозавод”, “Одеський морський порт”, “Пілзнер Україна”, Rainford, “Ревіко Україна”, “Сан Принт”, “Сантехпласт”, “Тіко-Маркет”, “Тетра Пак”, “Українські Вантажні Курьєри”, “Шостка Бель”, “Фуршет”, “Екстрема Україна”, “ЕКО Маркет”, “Енран”, “Юнівест Маркетинг”, і багато інших.

Одночасно, наше обладнання добре зарекомендувало себе на ринках ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь, Грузія).
Щиро сподіваємося в майбутньому бачити Вашу компанію в списках наших корпоративних партнерів.

Свідоцтво про реєстрацію

Свідоцтво про реєстрацію

Свідоцтво платника ПДВ

Свідоцтво платника ПДВ

Антес Плюс