☎ +380 (044) 501-09-85 +380 (067) 406 16 54

✉ inform@antes-plus.com.ua

м. Київ, проспект Соборності 19, офіс 206

Двосторонні консольні стелажі

Консольні стелажі з двостороннім завантаженням добре зарекомендували себе в організації зберігання великих обсягів довгомірних вантажів на обмеженій площі.

Конструкція двостороннього консольного стелажа

Зовні система зберігання нагадує складені разом два односторонні стелажі. Конструкція з металу має підвищену міцність і стійка до впливу значних навантажень. Настільки істотні переваги двосторонніх консольних стелажів роблять їх дуже затребуваними на складах з пиломатеріалами, трубами, різними довгомірами, а також на металобазах.

Приблизні технічні значення наведено в таблиці.

Висотамінімум 1500 мммаксимум 6000 мм
Вантажопідйомність однієї стійкидо 4000 кг
Крок для перестановки консолі50 і 100 мм
Довжина однієї консолі (за вильотом)400-1200 мм
Оздоблення поверхні елементівемаль на основі полімерного порошкуоцинковка

Конструкція двостороннього консольного стелажа ґрунтується на стійках Т-подібної форми, на яких по обидва боки горизонтально розташовуються консолі. На основі подібної конструкції можливий монтаж будь-якої кількості ярусів і секцій.

Запобігають випадковому падінню вантажів спеціальні упори та обмежувальні елементи. Усі складові частини системи кріпляться міцним болтовим з’єднанням. Додаткову страховку забезпечує закріплення основи до підлоги на анкерні болти.

Особливості конструкції двостороннього консольного стелажа дають змогу встановлювати їх для складування великої кількості вантажів у приміщеннях з обмеженою площею. У виробництві стелажів використовується C-подібний профіль (у стійках і траверсах). Основа виготовлена з двотаврових балок IPN/INP. Цей вид профілю виробляється за технологією гарячого прокату. Це забезпечує граничну міцність всьому виробу. Сталеві бруси здатні протистояти істотним навантаженням і зберігати стійкість навіть до поперечного впливу.

Варіанти виконання стелажів відрізняються способом кріплення консолей до стійки.

Роз’ємний спосібЗварний спосіб
Роз’ємне з’єднання буває болтовим, на шпонках і на зачепах. Зачепи актуальні, коли на консоль припадає мінімальне навантаження. Для такого варіанту підходять стійки з перфорацією. Водночас з’єднання на зачепах не настільки надійні. Однак з таким способом кріплення простіше переобладнати конструкцію під нові вантажі.Варіант застосовується досить рідко, оскільки не настільки зручний, як роз’ємний.Фіксована конструкція не може бути переобладнана у випадках, коли потрібно адаптувати стелажі під негабаритний вантаж. При цьому зварне з’єднання виграє в надійності та жорсткості. Стелаж отримує повну статичність і використовується надалі тільки під певний вид вантажів.

У деяких моделях ми можемо запропонувати складаний варіант консолі.

Якщо ви вирішили купити двосторонній консольний стелаж у виробника, ваш склад буде забезпечений високоякісним обладнанням. Стелажі мають високий захист від корозії, що дає змогу використовувати їх в екстремальних умовах. Усі елементи конструкції проходять процедуру фарбування порошково-полімерною фарбою промислової якості. Доповнює захист оцинковка поверхні.

Переваги двостороннього консольного стелажа

Які переваги мають консольні конструкції? Безсумнівним плюсом є можливість виготовити таку систему, яка повністю відповідатиме побажанням замовника. Перш ніж купити двосторонній консольний стелаж у виробника, потрібно пройти стадію проєктування. На цьому етапі проводиться визначення розмірів поперечного перерізу, відстані між осями.

Основні переваги двостороннього консольного стелажа:

 • добре зарекомендував себе при зберіганні довгомірних вантажів (балки, брус, труби)
 • можлива організація сортування виробів за параметрами ваги, розміру тощо.
 • адаптація конфігурації за висотою під конкретний вантаж
 • універсальність і високі несучі здатності
 • простий монтаж
 • забезпечення прямого доступу до одиниць вантажу
 • стійкість до деформацій
 • простий контроль над вмістом стелажів

Найчастіше консольні моделі використовують для зберігання таких вантажів:

 • труби
 • арматура
 • рулонні матеріали
 • листові матеріали (листи металу, профнастил, ДСП)

Відмінною перевагою двосторонніх консольних стелажів є їхня здатність перешкоджати скочуванню і пошкодженню листових матеріалів. Це забезпечує збереження вантажів.

Чому варто купити двосторонній консольний стелаж у виробника Антес Плюс

Фахівці нашої компанії дотримуються такого порядку створення стелажів консольного типу:

 1. Спочатку здійснюється збірка вертикальної стійки, яка полягає в з’єднанні рам
 2. Потім проводиться з’єднання стійки з опорами
 3. Слідом за цим встановлюються вертикальні стійки
 4. Після чого відбувається формування зв’язків по діагоналі за допомогою підсилювальних балок
 5. Після процедури вирівнювання утворену конструкцію потрібно закріпити біля основи за допомогою анкерних болтів
 6. На цьому етапі проводиться кріплення консолей обраним способом (роз’ємне кріплення або зварювання)
 7. Конструкція двостороннього консольного стелажа остаточно монтується фахівцями. Самостійно дозволено виконувати лише переміщення консолей по висоті в процесі експлуатації.

Професійна команда Антес Плюс виконує всі роботи з виробництва складського обладнання від А до Я. Тому на питання навіщо купувати двосторонній консольний стелаж у виробника, ми дамо відповідь:

 • маючи в своєму розпорядженні власне виробництво, можемо запропонувати найкращу ціну на ринку
 • проєкт-менеджери проведуть компетентну консультацію з підбору оптимального варіанту обладнання

Усі вироби нашого виробництва проходять багатоступеневу перевірку якості та відповідають вимогам європейських стандартів.

Антес Плюс